Autor: Beta

Info
06.05.2026.
07:01 > 06:24
Predsednik SVM Balint Pastor izjavio je da je ta stranka tokom više od 30 godina postojanja sarađivala, u određenoj meri i na različite načine, sa svakom mađarskom vladom.
  • vera

    06.05.2026 12:56
    ?????
    Glupost, nema para dok ste u koaliciji sa SNS-om, a prekinuti ne možete jer ste zajedno učestvovali u svemu što je suprotno od sadašnje vlasti u Mađarskoj, svaka čast mađarskom narodu, pokazali pamet, zajedništvo i moral
  • Nula

    06.05.2026 11:56
    Ono što smo stavili u džap, neka ostane u džepu, pa da počnemo od nule?
  • pajo patak

    06.05.2026 11:28
    ajde:
    Saradnju sa Peterom Mađarom počinjemo od nule
    pre će biti da je obrnuto; on sa vama saradnju počinje od nule
  • Daec

    06.05.2026 11:23
    Vi biste možda želeli ali nažalost ostaćete na nuli... Obratite se Orbanu
  • Dragojlo

    06.05.2026 10:29
    Obuka
    Vi ste sa Vučićem i Orbanom koruptivno sjajno obučeni, videćemo da li će Madjar prihvatiti obuku!
  • Arkadije

    06.05.2026 10:05
    Pretstave
    su slike ranijeg iskustva. Peter Mađar ima u Srbiji i druge mađarske stranke koje nisu glasale protiv njega.
  • Милан

    06.05.2026 09:47
    Срећно
    Надам се да ћете да нађете заједнички интерес у циљу даљег подршке Мађарима у Србији од стране њихове матице и међудржавне сарадње Србије и Мађарске.
  • Jovo

    06.05.2026 09:38
    Na nuli ćeš i ostati
  • Luka

    06.05.2026 09:17
    Iskreno
    Najbolji "prikaz" političara do sada koji pročitah.
    Interes a ne opšte dobro.
    Stranka ispred gradjana ( ispred svega).
    Bezobzirnost na "prošlost" , gledamo budućnost tj profit.
    Nema kajanja, samokritike, analiza, samo ja ja ja i "mi" tj ja.
    Vlast po svaku cenu i sve je na prodaju.
    Definicija političara.
  • Milan

    06.05.2026 08:53
    Zašto će biti potrebni meseci? SEPA počinje sa radom vrlo skoro.
  • Milioner

    06.05.2026 08:52
    A podpitanja?
    Sloboda medija u Srbiji, postupanje policije, Evropa?
    Ili su samo pare iz Mađarske važne, a komšijama u Vojvodini koji nisu Mađari šta Bog da?
  • Добро памтим све...

    06.05.2026 08:40
    Хахахаааааахааа...
    Е први пут видим да овај човек испољава и смисао за хумор.

    Одговараћете!
  • Acika

    06.05.2026 08:23
    Rwalna prica
    Madjari koji podrzavaju radikale. Samo da se pune dzepovi, vise nema ni nacije ni morala, sve je samo lova.
  • Debeli minus

    06.05.2026 08:22
    Kakva 0?
    Čuj 0.
    Debeli milonski minus odgovornost robija.
  • Zovem se Stevo

    06.05.2026 08:19
    INAČE
    Podnesi ostavku Pastore, šta čekaš, limun????
  • Rimtutifruti

    06.05.2026 07:25
    Dobra
    Fotka !

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna