Zbog turbulencije oko cena naftnih derivata, sve više vozača u svetu opredeljuje se za kupovinu električnih vozila. Taj trend, beleži i Srbija. Ključna nedoumica i dalje je to koliko je ova investicija isplativa.
Teška prevara i za Srbiju neisplativo.
Ja teram taljige sa volovima, em je ekološki em ne dajem ni dinara na prevarantske servise. Samo decu u školu vodim na magarcu.
Ali to regenerisanje struje ne koristi kočioni sistem - motor tada radi kao generator, kinetičku energiju vozila (odnosno, obrtanje točkova) pretvara u električnu, što po subjektivnom osećaju usporava vozilo ekvivalentno normalnoj upotrebi kočnice. Samo ako je potrebno naglo zakočiti tada se aktivira kočioni sistem. Vozim teslu nekoliko godina i 99% vožnje mi je tako, kočioni sistem se vrlo retko aktivira, kao što rekoh samo kad mora naglo da se uspori / zaustavi.
Ko ga može puniti kući može i da razmišlja o tome, a ko takvu mogućnost nema ostaju mu skupi javni punjači i u tom slučaju vožnja je često i skuplja nego sa običnim. U Srbiji je s punjačima poseban problem jer se naplaćuje vreme, a ne uzeta energija tako da nikad ne znate ni koliko će vas vožnja izaći.
Kao i za sve novine trebaće vremena da se promene navike i svest vozača. Postoji mit o tome kako treba da izgleda automobil i tu se električni još uvek ne uklapa. Doprinosi tome i nerazvijena servisna i punjačka infrastruktura u Srbiji.Moj glas ide definitivno za električni automobil. Zdravije, jeftinije i definitivno ima budućnost.
E-vozila se isplate jedino ako imate kuću s posebnim priključkom za punjenje (kao za termo-akumulacionu peć), sve ostalo je na strani sus motora.
Noćna mora je menjanje akumulatora nakon 8 do 10 godina, kada se više isplati ponovo kupiti novo vozilo (ali kome prodati staro, kada je akumulator 40% vrednosti novog auta?!?).
Manje opterećenje kočionog sistema??? Isto vozilo na struju u odnosu na vozilo sa standrdnim motorom je 20-30% teže, plus se struja često regeneriše kočenjem što po svim zakonima fizike stvara veće kočio opterećenje… bar su mene tako učili, ako grešim, neka se javi neko ko ima direktnog iskustva sa istim modelom
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Električna vozila i praksa majstora u Srbiji: Koji su najčešći kvarovi i najskuplje popravke
Autor: RTS (Đorđe Barović)
Info
•06.05.2026.
•10:35 > 10:39
Komentari 13
Miloja
Ja teram taljige sa volovima, em je ekološki em ne dajem ni dinara na prevarantske servise. Samo decu u školu vodim na magarcu.
prolaznik
Neša taksista
Inače ta kola su lepša za vožnju od običnih.
Nemojte RTS pliz
Još nisam čuo da je iko kupio polovni auto na struju, iako im vrednost pada na oko 25% za 5 godina.
Pajo
Marko
Čika Velja
Or
Zovite pravim imenom
/
Isplativost
Noćna mora je menjanje akumulatora nakon 8 do 10 godina, kada se više isplati ponovo kupiti novo vozilo (ali kome prodati staro, kada je akumulator 40% vrednosti novog auta?!?).
Dudarim II
Mihajlo
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H