Autor: 021.rs

Info
06.05.2026.
17:40 > 17:43
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da je Policijska brigada jedan od stubova bezbednosti Srbije, saopštio je njegov kabinet.
  • XzX

    07.05.2026 06:25
    Dobar vic
    Policijska brigada je jedan od stubova bezbednosti Srbije

    Klimav stub, kao i ostali.
  • Don Costello

    07.05.2026 05:58
    Ustav?
    Stub bezbednosti svake države je poštovanje Ustava. Kada bi se najviši pravni akt Republike Srbije poštovao, državni organi ne bi proslavljali crkvene praznike.
  • Ivan

    07.05.2026 02:33
    odvratno
    Ovaj glumi vernika a laze čim žene. Policija u Srbiji je stub terora nad građanima i glavna prepreka opstanku Srbije. Oni su svi pripadnici ili saradnici SNS mafije.
  • dacic

    06.05.2026 23:33
    oni slave a lopurde haraju
    bole njih za to, daj da se krka gratis
  • Zoki

    06.05.2026 20:34
    Koja skupina mladih...prosek godina 69...
  • Boro iz Pobede

    06.05.2026 20:32
    Policijska brigada ima slavu? To je kao kada je Sandra Afrika kao veliki vernik htela da krsti psa!
  • Zebra

    06.05.2026 20:19
    Glume vernike i patriote, onda stave kapuljače i skinu oznake kako bi pokazali svoje pravo lice!
  • Славен Ђ.

    06.05.2026 19:15
    Један од стубова терора!!
    Над грађанима од стране назадно радикалне мањине у савезу са некадашњим социјалистима које представља дачић (а који с од социјализма не промовишу већ насупрот - гуше) и хулигана са севера + помилованих криминалаца. Туга од 'државе'.
  • Slavoljub

    06.05.2026 19:04
    Građanska Republika
    Država svih GRađaNA Srbije nikako ne može imati državnu instituciju koja je verski opredeljena... oćemo li imati i jedinice koje slava npr. Bajram?
  • suki

    06.05.2026 18:14
    jbt gde ja živim
    Hahaa, ali prejaka je sprdnja....
  • Aleksandar

    06.05.2026 18:03
    Odgovor
    Ispravka, policija je stub kriminalaca a da nije tako, neka onda hapse SNS kradikale i njihove batinaše.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna