@dobra ideja
pisao je arcibald rajs bas o tebi.
kako je moguce da u besparici nisi morao da preneses nesto sta ti treba da odrzavas okucnicu posto u besparici moras sam sve odrzavati, preneses ogrev, da odes na posao i vratis se tokom noci kada nema prevoza...
A po tebi treba svi u ovoj zemlji da voze samo oni koji imaju para za novi audi na primer. Ali ti smeta sirotinja u puntu starom na primer, golfu ili nekoj korsi. E pa sefe zamisli da imas dete sa posebnim potrebama i moras svaki dan da ga vozis iz prigradskog naselja u skolu. Ali ako nemam audi ili nesto novo preko 15 hiljada eura da se slucajno ne pojavaljujem na putu po toj tvojoj logici. Iako je taj auto redovno odrzavan servisiran i prolazi tehnicki ili ti je gadjenje da gledas nekoga ko nema novo vozilo jel boze moj to se mora. A mozda da nam ukines i pravo na slobodu kretanja? Zasto bilo gde da idemo ako nismo kadri da imamo nove automobile mozda i u konc logore da nas zatvoris. Kako kaze bend Dead Kennedys "kill the poor". E pa pomiri se sa time da je vecina gradjana ove zemlje sirotinja i da nema svako za novi auto.
07.05.2026 • 09:51
Da citiram dr. Arcibalda Rajsa "Cujte Srbi!"
Evo i ja uvek vozim tehnički ispravan automobil i to zbog sebe a ne zbog drzave ali vi gospodine mašite poentu i razmišljanje naroda. Kao što mozete pročitati iz komentara, narodu ne smetaju zakoni i pravila nego selektivna primena. I meni smeta što 50% policijskih automobila ne bi prešlo taj tehnički pregled a mi obični smrtnici ćemo morati. To je samo primer. Što neko reče zakoni treba da budu primereni stanju u zemlji i obratno.
Je. I narod jos cuti preporuka pravite zakone onakve kakve dolikuju standardu ovog napacenog naroda da vam se ne desi narod ko pravi ovakve zakone onaj kad zagusti bega iz srbije isto ko uvek
Bravo,bravo,bravo! Dodao bih samo činjenicu da ovde dosta automobila troši više delova nego goriva. Delovi iz uvoza prave ogroman deficit, jer evri ne rastu u menjačnici već je potrebno nešto proizvesti i izvesti da bi se dobili.
Da citiram dr. Arcibalda Rajsa "Cujte Srbi!"
Neverovatan mi je narod koji po svaku cenu mora da vozi, pa makar i krs, pa makar nemao ni za gorivo, ni za tehnicki pregled, pa makar ugrozavao nekoga, makar podmazivao tehnicara "pusti me sa losim kocnicama" jer valjda je lakse cusnuti 50e nego zameniti diskove za 150e. Bruka jedna od iskompleksiranog naroda. Ja sam 35god ziveo bez automobila, koristio bajs, gradski prevoz - dlaka mi s glave nije falila, niti mi je kruna s nje otpala... kada sam se finansijski oporavio, resio neke zivotne stvari, kupio sam skroman polovni automobil koji i dan danas odrzavam "by the book" uvek prolazi tehnicki, u svako doba dana i noci mogu na proizvoljan put s njim, sta treba - menjam. Ne kapiram ljude koji ce zarad svoje guzice radije nekoga zgaziti s neispravnim vozilom samo da ne bi isli peske.
A sto se tice baze, pa zamislite samo da vi kupujete polovnjak i da iz centralnog registra dobijete ceo izvestaj da je auto bio ispravan, koji su bili nedostaci, da li su uklonjeni, koja kilometraza je bila na kom tehnickom... nije ceo svet protiv vas OOOOOooooo SRBIIIII
Manite nas vise price, ovo je vec koji sistem koji nikad nije bio bolji a po ulicama ociglednih krseva koji nikako nisu mogli proci tehnicki nikad vise.
U mojoj ulici lik sa krs Stojadinom i Akrapovič auspuhom svako jutro budi komsije, i vi cete da mi kazete da on uredno prolazi tehnicki?!
Kada prvi vlasnik teh.pregleda zaglavi zatvor na par godina, pa za njim jos jedan, nikada vise nece biti namestanja pa nece biti ni potrebe za "svemirskim" programima, kod kojih nema namestanja...
I bogu si teska..ako vozis losiji auto ugrozavas ove sto voze besna ispravna auta..ko si ti da vozis i smetas njemu sa novim autom da obilazi kolonu..jos nisam procitao u vestima da je neki "krs" napravio udes sa smrtnim posledicama osim da se nasao na putu bahatom liku sa ispravnim autom.
E pa sa ovim sistemom minimum 40% automobila nece proci tehnički pregled u Srbiji. Slazem i treba ići u korak sa vremenom ali mora se gradjanima omogućiti da dodju do novih aotomobila ne da voze ono za sta imaju jer prosekstaroszi je nekih 15 pa i 20 godina starosti. Država treba svakom Gradjaninu omogućiti da pri kupovini prvog automobilu i zameni staro za novo dati najpovoljni kredit koji nece osetiti od prosecnog primanja i tako očistiti stare automobili sa drumova Srbije.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Od sredine juna novi digitalni sistem tehničkih pregleda - da li se nešto menja za vozače
Autor: RTS
Info
•07.05.2026.
•08:36
Komentari 22
Sloba
/
... da li si svestan toga da ljudi koriste bicikli kako bi dosli do najblize autobuske stanice
a stanuju u novogradnji na adicama
/
pisao je arcibald rajs bas o tebi.
kako je moguce da u besparici nisi morao da preneses nesto sta ti treba da odrzavas okucnicu posto u besparici moras sam sve odrzavati, preneses ogrev, da odes na posao i vratis se tokom noci kada nema prevoza...
Jeli
Veliki brat
Vozac gradjanin
Da citiram dr. Arcibalda Rajsa "Cujte Srbi!"
Evo i ja uvek vozim tehnički ispravan automobil i to zbog sebe a ne zbog drzave ali vi gospodine mašite poentu i razmišljanje naroda. Kao što mozete pročitati iz komentara, narodu ne smetaju zakoni i pravila nego selektivna primena. I meni smeta što 50% policijskih automobila ne bi prešlo taj tehnički pregled a mi obični smrtnici ćemo morati. To je samo primer. Što neko reče zakoni treba da budu primereni stanju u zemlji i obratno.
znamo se odavno
Joki
Dragan
Gedza gegula
Pero
Krš do krša
D
Sasa
Dobra ideja
Neverovatan mi je narod koji po svaku cenu mora da vozi, pa makar i krs, pa makar nemao ni za gorivo, ni za tehnicki pregled, pa makar ugrozavao nekoga, makar podmazivao tehnicara "pusti me sa losim kocnicama" jer valjda je lakse cusnuti 50e nego zameniti diskove za 150e. Bruka jedna od iskompleksiranog naroda. Ja sam 35god ziveo bez automobila, koristio bajs, gradski prevoz - dlaka mi s glave nije falila, niti mi je kruna s nje otpala... kada sam se finansijski oporavio, resio neke zivotne stvari, kupio sam skroman polovni automobil koji i dan danas odrzavam "by the book" uvek prolazi tehnicki, u svako doba dana i noci mogu na proizvoljan put s njim, sta treba - menjam. Ne kapiram ljude koji ce zarad svoje guzice radije nekoga zgaziti s neispravnim vozilom samo da ne bi isli peske.
A sto se tice baze, pa zamislite samo da vi kupujete polovnjak i da iz centralnog registra dobijete ceo izvestaj da je auto bio ispravan, koji su bili nedostaci, da li su uklonjeni, koja kilometraza je bila na kom tehnickom... nije ceo svet protiv vas OOOOOooooo SRBIIIII
Sirotinja
Л
Vise nema smisla
Koferce
U mojoj ulici lik sa krs Stojadinom i Akrapovič auspuhom svako jutro budi komsije, i vi cete da mi kazete da on uredno prolazi tehnicki?!
Kada prvi vlasnik teh.pregleda zaglavi zatvor na par godina, pa za njim jos jedan, nikada vise nece biti namestanja pa nece biti ni potrebe za "svemirskim" programima, kod kojih nema namestanja...
Djomla
aha
J.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H