Ministarstvo unutrašnjih poslova je planiralo da ove godine na ime izgubljenih sudskih sporova, odšteta, sudskih taksi i sličnih troškova izdvoji više od 18,65 miliona evra.
Sluzbenici mupa prema gradanima se nezakonito ponasaju preuzmu nezakonite radnje ulaze u tuda dvorista bez formulara 3 naloga.meni su napravili milionske stete matrijalne i nematrijalne prem da sam pod zastitom njihovom.
Nema smisla a i bezobrazluk je tražiti pare za - nerad i kršenje zakona. Tuku studente, građane, protivnike mafijaškog režima, svrstali se na stranu - zla i još bi i - pare?! To nije policija, ne zaslužuju ni "prebijenog dinara" jer prebijaju nevine.
Ministarstvo unutrašnjih poslova čeka ozbiljna čistka nakon promene vlasti. Od sitnih "prašinara", do zadnjica u foteljama - sve to treba pročistiti od nemara, pohlepe, neznanja i korupcije.
Troše milione i milione naših para, a rade sve suprotno nego što bi trebali. Kad neko kaže "ima tu i časnih", verujem, ali moram da se zapitam gde su? Gde su bili u Valjevu? Gde su bili u kampusu u Novom Sadu? Oćemo li stvarno doveka trpeti ovo nenormalno bahaćenje?
Pa ćete množiti taj izdatak sa faktorom 20... a u ostalom, tu sumu skinite sa fonda za plate i penzije zaposlenih u MUP-u... to su ćaci kriminalci a ne policija.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Sindikat: MUP Srbije planira 18,6 miliona evra na ime odštete zbog izgubljenih sporova i sudskih troškova
Autor: Nova.rs (Miloš Ž. Lazić)
Info
•08.05.2026.
•14:12 > 12:43
Komentari 6
Ljupce
Feniks
Mile levi
Mi damo pare
Troše milione i milione naših para, a rade sve suprotno nego što bi trebali. Kad neko kaže "ima tu i časnih", verujem, ali moram da se zapitam gde su? Gde su bili u Valjevu? Gde su bili u kampusu u Novom Sadu? Oćemo li stvarno doveka trpeti ovo nenormalno bahaćenje?
Realista
Dogorelo
Izgleda da se jedino policija odazvala generalnom štrajku...
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H