kad je trebalo za srednjoskolce da skupi neka kinta,isto je ovako neportebno poskupelo gorivo, dizel bio 222 din !
Kad je gungula prosla,onda je av lagao ,,od danas gorivo ide dole,,
Kad u srbistanu treba ad hok da skupi kamara svezeg novca,onda se ide na gorivo !!!
Ali KGB udba Ranko koji ima PETNAEST TONA ZLATA u šteku, Nemačke obveznice iz 1924. godine i kineske obveznice iz 1953. godine i iznenada se pojavljuje i rešava stvar.
Ej bre Ranko koji ima više zlata u šteku nego većina država na planeti:)
Čitam komentare i smešno mi je kako pumperi hrvatski ocenjuju povećanje cene goriva. Pa za sve je kriv Vučko. Pucaju od muke što je Beograd lepši grad od Zagreba a sada još i metro. Iz vasione se vidi da su puklliiii.
E, bravo. Ti si naš idol. Idi sad lepo vozi bicikl, trotinet, rolšue, pogo-stik... Pusti nas dosadne, odrasle osobe koji radimo za život i posedujemo vozačku dozvolu da pošteno napljujemo Vučićeve akcize.
E, bravo. Ti si naš idol. Idi sad lepo vozi bicikl, trotinet, rolšue, pogo-stik... Pusti nas dosadne, odrasle osobe koji radimo za život i posedujemo vozačku dozvolu da pošteno napljujemo Vučićeve akcize.
@ZVONKO
neka si ti nama koji MORAMO da vozimo onjasnio da je lepo vreme.. covece ovo je uzas nad uzasima sa cenom dizela, pa umreces od gladi na tom biciklu covece! Velika vecina nasih zivota zavisi od tog dizela, samo tebe jete bas briga, lepo je vreme ili nisi mnogo pametan,
Zvone care hoće i marketi dovoziti robu biciklom? Pekari će hleb nositi u kesama u prodavnicu? Mislis da poslupljenje neće uticati na tebe?
Ali lepo je videti primer tipičnog ćacija! Samoživog i sebičnog! Briga tebe što neko mora autom na dijalizu, kod doktora. Briga tebe što moramo autom na posao kako bi zaradili novac i kroz plati porezom napunili državni budžet! Bravo! Napredno!
MMF je tražio da se vrate akcize na gorivo i očekujte uskoro da svake nedelje cena ide gore za par dinara. Ako neko misli da se naša vlast (čitaj bilo ko od stranaka da je na valsti) pita za nešto, grešite. MMF dođe, kreira politiku za naredni period i ovi naši teletabisi samo sprovode. Zato i nije čudo što nam u vlasti sede nestručni i neobrazovani jer i ne moraju da se pitaju za ništa...Drugi misle za njih
AV džaba otvorio rezerve nafte?
Najbolje od svega je što ni MK ni BIH nemaju svoje rafinerije. Uvoze već prerađeno gorivo koje je dosta skuplje od sirovog. A opet imaju neuporedivo niže cene goriva, a onda i svega drugog, od nas :)
Uživajte još malo u SNS pljački! Uskoro ide reset!
A može i na 500 da ide... Lepo je vreme konačno se može biciklom svuda. Neka izdvaja ko mora, ja ne moram. Otkazao sam i putovanje, sveo troškove na minimum. Prešao u režim teške štednje sa sledeću zimu.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Nove cene goriva: Dizel ponovo poskupeo
Autor: 021.rs
Info
•08.05.2026.
•12:33
Komentari 21
dacic
NN
Dejan
Kad je gungula prosla,onda je av lagao ,,od danas gorivo ide dole,,
Kad u srbistanu treba ad hok da skupi kamara svezeg novca,onda se ide na gorivo !!!
Plaćač poreza
Ej bre Ranko koji ima više zlata u šteku nego većina država na planeti:)
Petar Djokić
Mile
Rover
Banaćan
Moki
zztop
Sh1
Uzivaj u ulozi zrtve pljacke....verovatno ti to stvara dobaar osecaj.
Lep dan zelim
Mark Andre Der Trege
Mark Andre Der Trege
Nemanja
oneTwo
neka si ti nama koji MORAMO da vozimo onjasnio da je lepo vreme.. covece ovo je uzas nad uzasima sa cenom dizela, pa umreces od gladi na tom biciklu covece! Velika vecina nasih zivota zavisi od tog dizela, samo tebe jete bas briga, lepo je vreme ili nisi mnogo pametan,
Zebra
Ali lepo je videti primer tipičnog ćacija! Samoživog i sebičnog! Briga tebe što neko mora autom na dijalizu, kod doktora. Briga tebe što moramo autom na posao kako bi zaradili novac i kroz plati porezom napunili državni budžet! Bravo! Napredno!
Džon Meklejn
naravno kod nas cena ide gore
lopovluku nikad kraja
gox
Zebra
Najbolje od svega je što ni MK ni BIH nemaju svoje rafinerije. Uvoze već prerađeno gorivo koje je dosta skuplje od sirovog. A opet imaju neuporedivo niže cene goriva, a onda i svega drugog, od nas :)
Uživajte još malo u SNS pljački! Uskoro ide reset!
3BOHKO
Map
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H