Autor: Nova.rs

Info
08.05.2026.
20:12
Vlade Srbije je donela odluku da skoro 300 miliona dinara ili oko 2,5 miliona evra koji su bili predviđeni za služenje vojnog roka prebaci na račune ministarstava sporta i kulture.
  • Сремац

    11.05.2026 14:37
    Будалаштине
    Да ли ће бити неки паметан коментар,или администратор жели да докаже колико смо постали глупи.
  • Sela još bez struje

    10.05.2026 18:59
    Normalan bi se stideo
    Osnovni uslovi za život građana još nisu u fokusu Vlade jer ništa ne preduzimaju da naselja dobiju struju i vodu a za sto drugih stvari troše milijarde.
  • Čurug nema struju

    10.05.2026 18:48
    Čurug još nema struju
    Čurug. 21. Vek. Nema struje do svake kuće.
  • Kameno doba

    10.05.2026 18:45
    Struju da dovedu
    Neka preusmere malo para da sela u Vojvodini dobiju struju. 15 godina molimo da uvedu struju! Da, struju! U 21.veku u selu nema svaka kuća struju i bojler!
  • сељак

    09.05.2026 22:26
    Нови буџет
    У овој години неће бити служења војног рока те су средства у овогодишњем буџету за те сврхе преусмерена. За следећу годину, када је предвиђен почетак служења војске, средства ће бити обезбеђена у новом буџеру.
  • Nebitan lik

    09.05.2026 18:46
    Malosutra
    Čiju bre vojsku da služe deca...
    Milana Nedića?
    Da stražare na Topčideru ?
    Eno im Kineza, Nepalaca,Albanaca i dr. koji imaju veća prava od Srba
  • Lingvista

    09.05.2026 17:11
    Mesec
    Sunce vam zarko
  • Nenad Stojiljkovic

    09.05.2026 16:29
    A da nisu kupili, bilo bi zašto nisu. Nit se terate nit se vodite, znate šta nećete, a neznate šta hoćete. Licemeri belo svetski.
  • Vesna

    09.05.2026 15:50
    Vojska!!??
    Pokazalo se kroz istoriju da ne treba Srbi da ratuju, masovno ginu i više ratuju međusobno a svaki sledeći vladar je gori od prethodnog, uložiti novac u zdravstvo, školstvo, socijalnu zaštitu , zaštitu životne sredine...
  • Борац

    09.05.2026 12:41
    Хехехе
    Шта је чудно кад они рат знају гледајући филмове.
    Историја их не памти.
  • Komsija

    09.05.2026 10:59
    ???
    Koja bre vojska? Da se zarati,tatini sinovi nece ratovati!!!
    Zasto se sprdaju sa sirotonjom? Zasto se nase ukradene pare dele kako hoce?
  • Zoća

    09.05.2026 10:10
    Bravo
    Najbolje je kad vojsku opisuju oni koji je nisu služili...
    Zato su najpametniji za ekonomiju,zdravstvo,politiku,sport...
    Znači,tipičan Srbin 21-vog veka
  • Zorana

    09.05.2026 08:06
    Kupuju slike a jasarne ne postoje ili su rusevine a hice vojsku. Mozda uma kasarna samo u Beogradu a tiliko ce i imsti vojske. Oni profesionalni vojnuci izgleda da se samo za smotre pijave
  • Bananamen

    09.05.2026 06:48
    Prvo su pokrali od naroda nenormalne pare, a sad im treba vojska narodne dece da te pare brane.
  • Кале

    08.05.2026 22:23
    Кале
    Која бре војска то је за сиротињу и многима се чудим да у 21 веку заговарају за исту да буде обавезна као нека васпитна установа и сл. Заговарајте рад квалитет и примања од којих ће деца моћи пристојно живети и напредовати што квалитетније.
  • Realista

    08.05.2026 22:12
    samo sport srbina spašava
    Pa dobro, kačiće te slike po kasarnama da regrutima bude lepše i da ne gledaju u oguljeni zid i razvaljen prozor gladnog stomaka a i organizovaće se ta sportska takmičenja između rodova vojske da im brže prođe vreme..
  • Логичар

    08.05.2026 21:50
    Циркус
    ...
  • Beskorisnik

    08.05.2026 21:15
    Toliko o vojnoj bajci za glupe glasače SNS-a.
  • DALI

    08.05.2026 20:44
    Reich
    Znam neke države što su isto tako, dosuše otimali od drugih nacija, prikupljali umetnička dela 40- tih godina 20 veka

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna