Autor: 021.rs

Info
08.05.2026.
22:17 > 22:19
Predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević izjavio je danas da je nevažno kada će biti održani izbori, jer će ta partija biti spremna za njih "kada god oni budu".
  • Smederevac

    09.05.2026 18:53
    Expo mora da prođe
    Ma ljudi, odložiće izbore do posle expa, eno ga Dragan KONJ već izbacuje naslove da je hanta virus najsmrtonosniji kod nas!
  • zoro

    09.05.2026 18:08
    Spremni
    Ne sumnjam! Oprobana logistika. Autobusi, sendvici, dnevnice, trafo stanice, doterani spiskovi...
    Na srecu, sve ostalo ne zavisi od njih.
    Studenti pobedjuju!
  • Realno

    09.05.2026 15:16
    Zboris
    Nisi prvi ali jesi drugi kandidat za Pozarevac
  • Новосађан

    09.05.2026 12:36
    Рестарт комплетног система
    Само покрет од 0 има сигурност за наше потомке.
    Ово је расипништво шта се ради.
  • Новосађан

    09.05.2026 12:32
    Народ је спреман за изборе
    Гласамо за странку која има у програму закон о пореклу имовине од 1991 године.
  • Ma šta

    09.05.2026 09:12
    ti to nàpriča!? Jedini favorit je pravna država sa jakim i odgovornim institucijama u kojoj se svaki oblik kriminala i korupcije kažnjava bez oduglovačenja. Na odgovornim funkcijama ukinuti partijsko zapošljavanje i zloupotrebu partijskog članstva. Iz korena transformisati ovu degenerisanu društvenu klimu sa svim degenerisanim sistemom vrednosti.
  • Dak

    09.05.2026 09:05
    Jao, jao pa koja skromnost...jadan posten...a mi se kopčamo od pozadi....
  • Znamo sta sigurno ne

    09.05.2026 08:59
    Sigurno da ne vidimo budućnost u oligarhijsko-kartelističko-koruptivnoj mafijaškoj organizaciji države koja zbog svoje prirode funkcionisanja nije u stanju da godinu i po dana pronadje i osudi krivce za pad nadstrešnice u kojoj su stradali 16 ljudi. Da ne spominjemo sad i mnoge druge afere
  • Novosađanka

    09.05.2026 08:51
    Opasni manipulatori
    Dakle, na njihovoj akademiji se izgleda ozbiljno proučava manipulatorska veština. Ceo tekst je osmišljen da probudi patriotske i porodične emocije, podigne nivi straha i odgovornosti za iste i na kraju: " Nismo favoriti". To znači pazite šta radite, dovedite što više glasača, napadajte protivnike, grabite, otimajte, snalazite se itd.
    Ne bi se smelo dozvoliti da AV bude nosilac bilo koje liste niti da se pojavljuje u spotovima . On je predsednik SVIH građana i kao takav ne sme stati ni na čiju stranu.
  • Marko

    09.05.2026 08:38
    Zamena teza
    Izraz "Nisu favoriti" je kontra diktorna, treba da izazove paniku u redovima njihovih lopova, kriminalaca i lezilebovića da se bolje angažuju da nebi uskoro završili u rupi!! Ne nasedajte na ovo, budite pametniji od njih!
  • Ђуро

    09.05.2026 08:36
    Ђуро
    И прошле изборе сте изгубили али овог пута нема шансе да вам прође крађа
  • LeksoNije

    09.05.2026 08:27
    Drugarstvo i polomljena vilica
    Hej kad krene kampanja. Imace studenti par pitanja pa da se spremiś.

    Recimo; jel si bas morao hitno na sajam dan posle pada nadstresnice u Kinu na raport? Ono bas hitno bilo?

    - ili Da li se saznalo od cijeg sina su deugari ona 4 divljaka koja su slomila vilicu devojci u Novom Sadu, a izasli iz tvoje stranke? Zna li se nesto? Mislim ima nekoh slika.

    Realno ste vec IZGUBILI, niko vas se vise ne plasi.
  • Милисав

    09.05.2026 08:27
    Наравно да нисте фаворити али волите да крадете.
  • Ispumpani

    09.05.2026 08:25
    Izbori
    Kako ce se svi iznenaditi posle izbora,kada shvate da su i jedni i drugi u manjini!!!!
  • Branislav

    09.05.2026 08:18
    IZOR(I)
    Nadam se da ce te otici u isoriju, i da ce te nestati sa političke scene. Trba prosiriti kompleks oko Pozarevca, i Padinske Skele.
  • misko

    09.05.2026 08:12
    birajte
    ili ste uz kriminalce ili uz mladost, pamet, postenje.
  • SBP

    09.05.2026 08:11
    Ovo
    Jel ovo sad neka nova taktika za zaludjivanje ljudi po Srbiji...eto mi sve dali, radili, gradili, jadni mi, a sad tako zlatni i fini, eto nismo favoriti.Al cemo da krademo i varamo i gledamo da ipak vlast dobijemo
  • ogi

    09.05.2026 08:10
    SNS 39%- studenti-opozic.59%
    i eu vrsila istrazivanje, stanjem u zemlji, gore su rezultati. Faktor plus, i drugi istrazivaci placeni da ulepsaju stanje AV pred izbore /jer je krhkog zdavlja/.
  • Nimbus

    09.05.2026 08:05
    "Bićemo spremni kad god da budu izbori"

    Ne. Bice izbori kad vi budete spremni. Ili bar kad mislite da ste spremni. Ali nesto se oteglo.
  • Ras

    09.05.2026 07:52
    Nadam
    Se da izbora neće bito pre decembra ili januara?
    Ako bude znači da je opoziciji zafalilo love od naroda pa će im pozicija dati..svi se oni bore za sebe
  • Djordje

    09.05.2026 07:16
    Kazem nece moci ove noci
    Za izbore kad god budu bili ti ne znas? Nisi dobar sa Av Av Av? Nece da ti kaze?
    Ili pak spremite izbornu kradju pa kad spremite onda cete kao organizovati izbore .
    Al ovaj put ste se zajebali...
  • AnaLiTiCar

    09.05.2026 07:05
    Kako se lozite…
    Nije cudo sto je Tito vladao
    is tos te ga drzali po zidovima. Pa verovali u Slobu Slobodu. Pa verovali da je Djndjic donosilac EU vrednosti i da 7 milijardi samo ceka promeni rezima. Pa verovali da je Kostunica narodni vocek. Pa da je Tadice pametan koliko je lep. Pa ste verovali da je Toma iz Naroda i da ga ne zanima luksuz i sjaj. Naposletku vi verujete da su studenti favoriti dok ova ekipa drzi lovu, medije, agemcije, ministarstba, verujete da je pobeda moguca jer je pobedio Peter Madjar. Ali necete sa verujete da je on iz vladajuce partije otisao dve gosine pre pobede, i nevete da verujete da bi on vama bio Caci i dinstan i kuvam i u perije valjan. Jer vi opet verujetw u neke nobelovce kojim imaju srednju skolu a iza toga vam se valjaju matori advokati i britanski obavestajci. Samo vi verujte u vase zablude.
    I onda cete da zagazite u razocarenju u levicu .
  • Mihailo

    09.05.2026 07:04
    Kriminalac
    Dakle, šef najveće strabke poručuje da nisu većina u društvu, ali da nije bitno lad će biti izbori. Kako ovo tumačiti? Noramlno i odgovorno bi bilo da se ide odmah na izbore, kako ne bi došlo do nekih većih problema. Javi Vladi da podnese ostavku, nemojte birati druge prevarante i eto izbora
  • Mojsije

    09.05.2026 06:00
    Ju ju
    Kaze Vucevic da su oni spremni za izbore. Nego, je li on spreman da malo proseta po NS, onako slobodno, bez obezbedjenja? Cisto da ga sugradjani pozdrave i kazu mu sta misle o niemu!!!
  • Ivana

    09.05.2026 02:43
    Greška
    Valjda biramo između Đokića i Petrova, a ne Đokića i Vučića?
  • dacic

    09.05.2026 00:31
    los(si)mi
  • Vladimir

    09.05.2026 00:17
    Logično je da Vučević kao predsednik stranke bude i nosilac liste na parlamentarnim izborima.Da se lepo širom Srbije nakače bilbordi sa sloganom:" Miloš Vučević - Srbija pobeđuje"......i eto nama promene vlasti.
  • Particulare matter

    08.05.2026 23:20
    SNS u 15. godini vlasti kao loša serija u odmakloj sezoni najluđim obrtima pokušava da se odrzi u životu
    Posle nebrojenih pokušaja atentata iznenada stiže lik sa 15 t zlata, nemačkim obveznicama iz 1924. god i kineskim iz 1953.
    Ostaju još vanzemaljci i izgubljeni brat blizanac
  • Plaćač poreza

    08.05.2026 23:16
    Samo pro EU. Ne zanima me niko na koga vrlo očigledno ima uticaj rusija ,niti proruski zaluđenici. I sa kinezima i sa rusima mi ostajemo izolovano ostrvo među EU opredeljenim komšijama. Šta ćemo mi da budemo zauvek izvor tenzija zarad tuđih interesa? Da mi niko nije zucnuo o patriotizmu, neutralnosti i ostalim glupostima
  • Zagi

    08.05.2026 22:48
    Liman
    Mister Proper ogrezao u Korupciji
  • Ssy

    08.05.2026 22:48
    Dilema ne postoji
    vučević kaže da će se na izborima odlučiti da li narod hoće Ðokića ili vučića. Tu nema dileme, bilo ko će biti bolji nego vrhovni lažov i vrdalama.
  • Hrvat

    08.05.2026 22:42
    Nejaki
    E moj Milose Nejaki, cuti i pokrij glavu. Naravno da ce svi pametni ljudi izabrati pravu stranu. A koliko znam predsednik se ne moze biti treci mandat, zar ne?
  • TsiBB

    08.05.2026 22:41
    Ne s..i!
    Ko vam sedi u ustavnom sudu?
    Kako niste favoriti kada su sudije na vašoj strani?
  • EvoOvako

    08.05.2026 22:34
    Nije li juče ili danas
    Predsenik rekao d su oni najjača politička u opcija koja je stvorena u jugoistočnoj Evropi ikada?
  • Lola

    08.05.2026 22:31
    Niste favoriti, ali ste spremni da kradete!
  • MILAN

    08.05.2026 22:28
    Počeo i ovaj da govori ponešto istinito.Kaže da nisu favoriti-pa upravu je tip,ne da nisu favoriti već su izduvali,pa svesni konačno toga,zato takve reči.
  • veverica

    08.05.2026 22:28
    koja se kopca otpozadi
    Ijaoooo, evo vama lopta, mi smo slabiji, nama je svejedno... imamo samo sve medije i sve pare i sve poluge i sudije, mi odlucujemo kada je utakmica, mi prodajemo karte ali nismo mi favoriti.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna