Predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević izjavio je danas da je nevažno kada će biti održani izbori, jer će ta partija biti spremna za njih "kada god oni budu".
Ne sumnjam! Oprobana logistika. Autobusi, sendvici, dnevnice, trafo stanice, doterani spiskovi...
Na srecu, sve ostalo ne zavisi od njih.
Studenti pobedjuju!
ti to nàpriča!? Jedini favorit je pravna država sa jakim i odgovornim institucijama u kojoj se svaki oblik kriminala i korupcije kažnjava bez oduglovačenja. Na odgovornim funkcijama ukinuti partijsko zapošljavanje i zloupotrebu partijskog članstva. Iz korena transformisati ovu degenerisanu društvenu klimu sa svim degenerisanim sistemom vrednosti.
Sigurno da ne vidimo budućnost u oligarhijsko-kartelističko-koruptivnoj mafijaškoj organizaciji države koja zbog svoje prirode funkcionisanja nije u stanju da godinu i po dana pronadje i osudi krivce za pad nadstrešnice u kojoj su stradali 16 ljudi. Da ne spominjemo sad i mnoge druge afere
Dakle, na njihovoj akademiji se izgleda ozbiljno proučava manipulatorska veština. Ceo tekst je osmišljen da probudi patriotske i porodične emocije, podigne nivi straha i odgovornosti za iste i na kraju: " Nismo favoriti". To znači pazite šta radite, dovedite što više glasača, napadajte protivnike, grabite, otimajte, snalazite se itd.
Ne bi se smelo dozvoliti da AV bude nosilac bilo koje liste niti da se pojavljuje u spotovima . On je predsednik SVIH građana i kao takav ne sme stati ni na čiju stranu.
Izraz "Nisu favoriti" je kontra diktorna, treba da izazove paniku u redovima njihovih lopova, kriminalaca i lezilebovića da se bolje angažuju da nebi uskoro završili u rupi!! Ne nasedajte na ovo, budite pametniji od njih!
Hej kad krene kampanja. Imace studenti par pitanja pa da se spremiś.
Recimo; jel si bas morao hitno na sajam dan posle pada nadstresnice u Kinu na raport? Ono bas hitno bilo?
- ili Da li se saznalo od cijeg sina su deugari ona 4 divljaka koja su slomila vilicu devojci u Novom Sadu, a izasli iz tvoje stranke? Zna li se nesto? Mislim ima nekoh slika.
Realno ste vec IZGUBILI, niko vas se vise ne plasi.
Jel ovo sad neka nova taktika za zaludjivanje ljudi po Srbiji...eto mi sve dali, radili, gradili, jadni mi, a sad tako zlatni i fini, eto nismo favoriti.Al cemo da krademo i varamo i gledamo da ipak vlast dobijemo
i eu vrsila istrazivanje, stanjem u zemlji, gore su rezultati. Faktor plus, i drugi istrazivaci placeni da ulepsaju stanje AV pred izbore /jer je krhkog zdavlja/.
Se da izbora neće bito pre decembra ili januara?
Ako bude znači da je opoziciji zafalilo love od naroda pa će im pozicija dati..svi se oni bore za sebe
Za izbore kad god budu bili ti ne znas? Nisi dobar sa Av Av Av? Nece da ti kaze?
Ili pak spremite izbornu kradju pa kad spremite onda cete kao organizovati izbore .
Al ovaj put ste se zajebali...
Kako se lozite…
Nije cudo sto je Tito vladao
is tos te ga drzali po zidovima. Pa verovali u Slobu Slobodu. Pa verovali da je Djndjic donosilac EU vrednosti i da 7 milijardi samo ceka promeni rezima. Pa verovali da je Kostunica narodni vocek. Pa da je Tadice pametan koliko je lep. Pa ste verovali da je Toma iz Naroda i da ga ne zanima luksuz i sjaj. Naposletku vi verujete da su studenti favoriti dok ova ekipa drzi lovu, medije, agemcije, ministarstba, verujete da je pobeda moguca jer je pobedio Peter Madjar. Ali necete sa verujete da je on iz vladajuce partije otisao dve gosine pre pobede, i nevete da verujete da bi on vama bio Caci i dinstan i kuvam i u perije valjan. Jer vi opet verujetw u neke nobelovce kojim imaju srednju skolu a iza toga vam se valjaju matori advokati i britanski obavestajci. Samo vi verujte u vase zablude.
I onda cete da zagazite u razocarenju u levicu .
Dakle, šef najveće strabke poručuje da nisu većina u društvu, ali da nije bitno lad će biti izbori. Kako ovo tumačiti? Noramlno i odgovorno bi bilo da se ide odmah na izbore, kako ne bi došlo do nekih većih problema. Javi Vladi da podnese ostavku, nemojte birati druge prevarante i eto izbora
Kaze Vucevic da su oni spremni za izbore. Nego, je li on spreman da malo proseta po NS, onako slobodno, bez obezbedjenja? Cisto da ga sugradjani pozdrave i kazu mu sta misle o niemu!!!
Logično je da Vučević kao predsednik stranke bude i nosilac liste na parlamentarnim izborima.Da se lepo širom Srbije nakače bilbordi sa sloganom:" Miloš Vučević - Srbija pobeđuje"......i eto nama promene vlasti.
SNS u 15. godini vlasti kao loša serija u odmakloj sezoni najluđim obrtima pokušava da se odrzi u životu
Posle nebrojenih pokušaja atentata iznenada stiže lik sa 15 t zlata, nemačkim obveznicama iz 1924. god i kineskim iz 1953.
Ostaju još vanzemaljci i izgubljeni brat blizanac
Samo pro EU. Ne zanima me niko na koga vrlo očigledno ima uticaj rusija ,niti proruski zaluđenici. I sa kinezima i sa rusima mi ostajemo izolovano ostrvo među EU opredeljenim komšijama. Šta ćemo mi da budemo zauvek izvor tenzija zarad tuđih interesa? Da mi niko nije zucnuo o patriotizmu, neutralnosti i ostalim glupostima
E moj Milose Nejaki, cuti i pokrij glavu. Naravno da ce svi pametni ljudi izabrati pravu stranu. A koliko znam predsednik se ne moze biti treci mandat, zar ne?
Počeo i ovaj da govori ponešto istinito.Kaže da nisu favoriti-pa upravu je tip,ne da nisu favoriti već su izduvali,pa svesni konačno toga,zato takve reči.
Ijaoooo, evo vama lopta, mi smo slabiji, nama je svejedno... imamo samo sve medije i sve pare i sve poluge i sudije, mi odlucujemo kada je utakmica, mi prodajemo karte ali nismo mi favoriti.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Vučević: Bićemo spremni kad god da budu izbori, ali nismo favoriti
Autor: 021.rs
Info
•08.05.2026.
•22:17 > 22:19
Komentari 37
Smederevac
zoro
Na srecu, sve ostalo ne zavisi od njih.
Studenti pobedjuju!
Realno
Новосађан
Ово је расипништво шта се ради.
Новосађан
Ma šta
Dak
Znamo sta sigurno ne
Novosađanka
Ne bi se smelo dozvoliti da AV bude nosilac bilo koje liste niti da se pojavljuje u spotovima . On je predsednik SVIH građana i kao takav ne sme stati ni na čiju stranu.
Marko
Ђуро
LeksoNije
Recimo; jel si bas morao hitno na sajam dan posle pada nadstresnice u Kinu na raport? Ono bas hitno bilo?
- ili Da li se saznalo od cijeg sina su deugari ona 4 divljaka koja su slomila vilicu devojci u Novom Sadu, a izasli iz tvoje stranke? Zna li se nesto? Mislim ima nekoh slika.
Realno ste vec IZGUBILI, niko vas se vise ne plasi.
Милисав
Ispumpani
Branislav
misko
SBP
ogi
Nimbus
Ne. Bice izbori kad vi budete spremni. Ili bar kad mislite da ste spremni. Ali nesto se oteglo.
Ras
Ako bude znači da je opoziciji zafalilo love od naroda pa će im pozicija dati..svi se oni bore za sebe
Djordje
Ili pak spremite izbornu kradju pa kad spremite onda cete kao organizovati izbore .
Al ovaj put ste se zajebali...
AnaLiTiCar
Nije cudo sto je Tito vladao
is tos te ga drzali po zidovima. Pa verovali u Slobu Slobodu. Pa verovali da je Djndjic donosilac EU vrednosti i da 7 milijardi samo ceka promeni rezima. Pa verovali da je Kostunica narodni vocek. Pa da je Tadice pametan koliko je lep. Pa ste verovali da je Toma iz Naroda i da ga ne zanima luksuz i sjaj. Naposletku vi verujete da su studenti favoriti dok ova ekipa drzi lovu, medije, agemcije, ministarstba, verujete da je pobeda moguca jer je pobedio Peter Madjar. Ali necete sa verujete da je on iz vladajuce partije otisao dve gosine pre pobede, i nevete da verujete da bi on vama bio Caci i dinstan i kuvam i u perije valjan. Jer vi opet verujetw u neke nobelovce kojim imaju srednju skolu a iza toga vam se valjaju matori advokati i britanski obavestajci. Samo vi verujte u vase zablude.
I onda cete da zagazite u razocarenju u levicu .
Mihailo
Mojsije
Ivana
dacic
Vladimir
Particulare matter
Posle nebrojenih pokušaja atentata iznenada stiže lik sa 15 t zlata, nemačkim obveznicama iz 1924. god i kineskim iz 1953.
Ostaju još vanzemaljci i izgubljeni brat blizanac
Plaćač poreza
Zagi
Ssy
Hrvat
TsiBB
Kako niste favoriti kada su sudije na vašoj strani?
EvoOvako
Lola
MILAN
veverica
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H