Vlada Srbije novcem iz budžeta države finansira Udruženje veterana "Crvene beretke", organizacije koja okuplja nekadašnje pripadnike rasformirane specijalne jedinice Državne bezbednosti.
Koliki su prihodi nevladinih organizacija, kada su kontrole drzave ušle u njihove prostorije i kako su pravdali novac iz inostranstvu, na što je potrošen?
A gde je novac za za ostale borce koje su pokrali ds i njihovi partneri ???Gde je drzava da isplati po 300.000.00 dinara jos tada da ne spominjem kamaticu pozzzz.lopovi!!!!!!
Sta vas cudi sve ovo? Pa ova nazovi "drzava" daje penziju Naseru Oricu,srpskom krvniku zato sto je 5 god radio u Sup-u Beograd... Ima li kraja ludostima??
Srbi, 91-99 te ste slazi 200 000 Srba i drugih nesrba iz Srbije po Hrvatskoj, Bosni i Hercegovini i na Kosmetu da prave Veliku Srbiju, cine nezamislive zlocine na kraju 20' stoljeca, sve u ime Srba i Srbije. Na kraju ste porazeni, mnogi od tih agresora su se vratili u limenim sanducima u Srbiju, ili se nisu vratili i ne zna im se grobno mjesto, a oni koji su se vratili vratili su se puni bijesa zbog poraza, frustrirani su se poceli baviti kriminalom, sitnim sinekurama i postali su korisni za svaku vlast koja je vladala Srbijom, a posebno su opasni danas kada vise ne mogu napadati po drugim drzavama, ali mogu po Srbiji, zajedno sa svojim potomcima. Vecinska Srbija te ljude dozivljava kao heroje, ili barem kao one koji su "branili srpstvo", i zato vam nema spasa i necete izgraditi normalnu drzavu.
Poslednjih skoro 40 godina obmana, ludila i pljačke radikalsocijalista uništene su sve državne institucije, kultura, nauka, obrazovanje, čak i sport, izmenjen sistem vrednosti! Odustali od antifašizama, umetnosti
Od radnika napravili najamnike, uništili industriju.
Nije im dosta razaranja i pljačke.
Ova država da počne da finansira UÇK, prošlo bi bez posledica kao i sve do sada. Uništene su institucije, narod više nema ko da brani i zastupa.
Crvene beretke su Miloševićeva paravojna organizacija i ubice premijera Đinđića. Ovi sadašnji izdajnici ih neguju za slučaj da im studenti sutra zakucaju na vrata.
SVE države sveta finansiraju u nekoj meri udruženja bivših ratnika. To što većina ovih što ratuju komentarima misli da ih treba sve zaboraviti, ili čak pohapsiti, državu ne treba da interesuje. Ko je kršio pravila ratovanja-kazna,kako zakon i nalaže, ostali...ratne beneficije!
Autošovinisti... koliko li vas je?
Sami ste dali odgovor na pitanje.
"Jedinica za specijalne operacije je pod tim imenom učestvovala u ratu na Kosovu 1998-1999. godine"
Da su dodelili UCK ne bi ste se bunili.
Većina evropskih zemalja otvoreno finansira fašizam u kontinuitetu. Njima se dve može, a mi ne smemo da finansiramo patriote. Valjda će to Rusija sve da reši jednog lepog dana, da zmiju tj. fašizam konačno sahrani. Daće bog.
Ветерани Јединице за специјалне операције доказали су свиј патриотизам и лојалност отаџбини делима. Заслужују све привилегије, као и сваки српски ветеран.
Treba da vas bude sramota, da nece mozda da dodeljuju novac enveru hodzi, hasim taciju i ramusu haradinaju? Ili mozda ante pavelicu i druzini sa te strane?
A da se mozda uredi polozaj ucesnika u ratovima od 1991 do 1999, to nikom nista? E za koga smo se mi borili!!! Jedni na ratiste a drugi u vile i stanove a njihova deca preko granice u svet.
Odvojiti žito od kukolja. sns lopovi kradu i bacaju narodno novac na kriminalce isključivo. Pokvarenjaci potkupljivi koji prime sada novac od lopova državnih znaju da nema slobode za njih posle izbora. Sto posto sam siguran da će izazvati rat. Al će ga izgubiti jer su pošteni ustali. Neće nas šaka lopova držati zarobljenim. Studenti pobeđuju.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
RSE: Država finansira Udruženje veterana "Crvene beretke" budžetskim novcem
Autor: FoNet
Info
•09.05.2026.
•09:00 > 09:02
Komentari 26
Petar
Dno
Steva
Crna beretka
Borac
Nije AV problem
Nana
Svako je gospodar svoje sudbine.
Ilija
Plaćač poreza
Od radnika napravili najamnike, uništili industriju.
Nije im dosta razaranja i pljačke.
Nikola
Crvene beretke su Miloševićeva paravojna organizacija i ubice premijera Đinđića. Ovi sadašnji izdajnici ih neguju za slučaj da im studenti sutra zakucaju na vrata.
BojaNS
Mastodont
Ma daj da kane koji dinar oslobodiocima bele tehnike.
pajo patak
pajo patak
a pre svega partijskom i službeničkom knjižicom, kao i svaki Лиманац
XXX
Autošovinisti... koliko li vas je?
Marijan
Dr
"Jedinica za specijalne operacije je pod tim imenom učestvovala u ratu na Kosovu 1998-1999. godine"
Da su dodelili UCK ne bi ste se bunili.
Miki
Лиманац
Милисав
KontraObavestajac
Mojsije
Х
Aleksandar
Serpiko
SRB
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H