Studenti u blokadi i srpska dijaspora najavili su da će danas u više od 50 gradova širom sveta organizovati skupove "Godinu dana kasnije - još čekamo izbore".
Ja sam mislio da samo ja vidim taj problem. Proglašavaju se studenti, najpametniji, najintiligentniji...pa što im roditelji ne predaju firmu ili porodični posao da vode????..., a mi treba da im damo državu na upravljanje...bez ekonomskog plana, bez obećanja za stabilan dinar, bez obećanja za sigurne plate, bez obećanja da će postojeći poslovi ostati i opstati...istina oni nisu ništa obećali pa ne moraju ni da ispune, osim da će uhapsiti vučića, a to me baš briga, briga me je šta će biti sa narodom, šta će biti samnom...
I zna se ko ih finansira!Pošto
im je u Srbiji propalo i narod
video ko su i šta su,hajde da
po belom svetu organizuju
skupove.Tamo nema razbijanja
i zapaljivih sretstava.
Biće mirni kao bubice.Ali sve
je to pretstava i neće uspeti.
Znaju oni to,ali hajde malo
da dobiju novce od dijaspore.
Neka se nadje za troškarenje.
A,kada se kandiduju,biće i
od države,i tu će "kapnuti" i
puna kapa.
Verujem da ce nepismeni da me nazovu cacijem, sns botom i slicno ali zabole me, ja jesam za promene ali studenti? Pa koliko su vam mozgovi isprani da dizete tu decu u nebesa? Pa ko je od vas prepisao imanje na bilo koga od njih a ovamo ih velicate kao osobe puna poverenja? Ajde bre vise
Da li I koji broj ljudi iz dijaspore je kupio po nekoliko stanova u Beogradu na vodi i u Novom Sadu a koji broj fizičkih lica iz Srbije?Bilo bi dobro znati ko to u Srbiji, od koje plate, od kojih mesečnih prihoda plaća kešom milione i kupuje toliki broj stanova a da niko ne proverava poreklo tog keša.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Studenti i dijaspora organizuju skupove u više od 50 gradova širom sveta
Autor: 021.rs
Info
•09.05.2026.
•09:15 > 08:45
Komentari 14
Vladanis
Rosa
Xxxxxx
Dijaspora
Milivoje Vatrogasac
Slavica D J
im je u Srbiji propalo i narod
video ko su i šta su,hajde da
po belom svetu organizuju
skupove.Tamo nema razbijanja
i zapaljivih sretstava.
Biće mirni kao bubice.Ali sve
je to pretstava i neće uspeti.
Znaju oni to,ali hajde malo
da dobiju novce od dijaspore.
Neka se nadje za troškarenje.
A,kada se kandiduju,biće i
od države,i tu će "kapnuti" i
puna kapa.
Lala Novi Sad
Lela
Rade
Peter Srbin
Proveriti
Max
Novosađanin
Glasač
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H