Autor: 021.rs

Info
09.05.2026.
09:15 > 08:45
Studenti u blokadi i srpska dijaspora najavili su da će danas u više od 50 gradova širom sveta organizovati skupove "Godinu dana kasnije - još čekamo izbore".
  • Vladanis

    10.05.2026 22:32
    Zalud
    Pa kad nemate pametnija posla....
  • Rosa

    10.05.2026 17:18
    O cemu pricate nas 11 u Becu.
  • Xxxxxx

    10.05.2026 16:21
    Botovi se raskokodakali po naredbi. Bravo studenti. Studenti do pobede ❤️.
  • Dijaspora

    10.05.2026 01:50
    Fata morgana
    Dijaspra mozda jeste za blokadersku desnicu, delimicno.Ali nikada nebi podrzala komunisticku internacionalu koja je vecinska blokaderska opcija!
  • Milivoje Vatrogasac

    09.05.2026 17:29
    Ja sam mislio da samo ja vidim taj problem. Proglašavaju se studenti, najpametniji, najintiligentniji...pa što im roditelji ne predaju firmu ili porodični posao da vode????..., a mi treba da im damo državu na upravljanje...bez ekonomskog plana, bez obećanja za stabilan dinar, bez obećanja za sigurne plate, bez obećanja da će postojeći poslovi ostati i opstati...istina oni nisu ništa obećali pa ne moraju ni da ispune, osim da će uhapsiti vučića, a to me baš briga, briga me je šta će biti sa narodom, šta će biti samnom...
  • Slavica D J

    09.05.2026 17:20
    Dijaspora
    I zna se ko ih finansira!Pošto
    im je u Srbiji propalo i narod
    video ko su i šta su,hajde da
    po belom svetu organizuju
    skupove.Tamo nema razbijanja
    i zapaljivih sretstava.
    Biće mirni kao bubice.Ali sve
    je to pretstava i neće uspeti.
    Znaju oni to,ali hajde malo
    da dobiju novce od dijaspore.
    Neka se nadje za troškarenje.
    A,kada se kandiduju,biće i
    od države,i tu će "kapnuti" i
    puna kapa.
  • Lala Novi Sad

    09.05.2026 15:36
    Otišli su jer im ne valja ovde.Hoće da menjaju,da bude isto kao tamo gde su.Meni odgovara ovako.Ne želim promene.Nemam gde da odem.
  • Lela

    09.05.2026 14:54
    Dijaspora
    U tih 50 gradova zajedno ce skkupiti najvise 1000 ljudi i onda cete da pricate ovde kako je dijaspora uz studente.
  • Rade

    09.05.2026 14:47
    Verujem da ce nepismeni da me nazovu cacijem, sns botom i slicno ali zabole me, ja jesam za promene ali studenti? Pa koliko su vam mozgovi isprani da dizete tu decu u nebesa? Pa ko je od vas prepisao imanje na bilo koga od njih a ovamo ih velicate kao osobe puna poverenja? Ajde bre vise
  • Peter Srbin

    09.05.2026 13:57
    Bliži se..
    Samo Student Srbina spasava
  • Proveriti

    09.05.2026 13:57
    Poreklo novca za silne stanove
    Da li I koji broj ljudi iz dijaspore je kupio po nekoliko stanova u Beogradu na vodi i u Novom Sadu a koji broj fizičkih lica iz Srbije?Bilo bi dobro znati ko to u Srbiji, od koje plate, od kojih mesečnih prihoda plaća kešom milione i kupuje toliki broj stanova a da niko ne proverava poreklo tog keša.
  • Max

    09.05.2026 13:51
    Aha
    Nemam pametnijeg posla ovde!
  • Novosađanin

    09.05.2026 11:14
    Dijaspora se ništa ne pita, pametujete tamo gde ste otišli
  • Glasač

    09.05.2026 10:16
    Dijaspora
    Koliko ima naših ljudi u inostranstvo sa prvom glasa?? Da li je istina da ima 500.000 ljudi??

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna