Autor: Danas, Beta

Info
09.05.2026.
16:19 > 17:01
Suprotno prethodnim tradicijama, Viktor Orban nije održao govor na inauguralnoj sednici Narodne skupštine danas, niti je bio prisutan tokom primopredaje vlasti, piše Telex.hu.
  • Dr.

    10.05.2026 15:18
    Jedna lasta načini proleće
    Mađar se mnogo raspisao i mnogo obećava. Teško Mađarska.
  • Jovana

    10.05.2026 12:08
    Orbanovo pravo! Šta je Mađar očekivao?! Još nije bio ni zaseo u fotelju premijera a počeo sa pretnjama Orbanu. I još da mu Orban ide na inauguraciju?! Pazi molim te?! I Mađar treba da manje laprda, možda bi ga ljudi drugačije doživljavali i trebao bi u startu, umesto da govori šta će i kako će, da pokaže i dokaže šta ume a ne da preti kao mišić iz rupe. Doduše, ako se po jutru dan poznaje, nikakve pameti se od ovog nafriziranog, nećemo nagledati.
  • Lari

    09.05.2026 23:40
    Qq
    Al se tresu gaće radikalskkm botovima lele lele lele.
    Ala su se raskokodakali
  • K

    09.05.2026 20:35
    K
    Pa krivo mu, jos mora i da odgovara uskoro
  • Sremica BRANKA

    09.05.2026 20:01
    Pitanje...
    Da li ga je uopste i pozvao?A zato bi isao kad ga je onako prostacki popljuvao?Videcemo kako ce se on pokazati i sta ce uraditi.
  • moderator

    09.05.2026 19:58
    posto
    nije se odazvao na zadnjem radnom danu treba odbiti od plate
  • babenzi

    09.05.2026 19:38
    Viktor bači ne shvata da je pošast vremena Orbanizma konačno došlo na naplatu.Neka se spremi Srbija!!
  • Novosadjanin

    09.05.2026 19:14
    Tako će isto i Vučić da se duri kada izgubi!
  • zztop

    09.05.2026 19:13
    Ko gubi ima pravo da se ljuti ...
  • Komsija

    09.05.2026 18:58
    ?
    Ovaj je bas samouveren.Orban je radio za Madjarsku,a ovaj za eu.Svi se oni obogate u politici,jer se vrti novac.
  • MILAN

    09.05.2026 18:57
    Možda su već na zasluđenom mestu-POHAPŠENI.
  • R49

    09.05.2026 18:56
    Pa šta?
    Orban je vučićev drug, tako da ovo nije iznenađenje.
  • Šiki

    09.05.2026 18:49
    Bahatost
    Ovime je Orban pokazao da ne priznaje ni novu vlast,ni zakone,a to znači da je voleo samo ličnu korist
  • Nije Orban

    09.05.2026 17:26
    Raskinio s tradicijom
    Već je narod raskinuo sa tradicijom Orbanizma, diktature i despotizma.
    Uskoro će i Srbija da uradi isto - a tada, kao i sada u Mađarskoj, u klupama sale neće sedeti SNS lopovi. Oni će sedeti u drugim klupama - onim optuženičkim.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna