Beogradski ogranak kineske kompanije CCECC, koji je bio zadužen za rekonstrukciju Železničke stanice u Novom Sadu, formirao je čitavu mrežu malih dobavljača za izvlačenje novca iz sistema, sa jednim zaposlenim.
Zgrada železničke stanice u Novom Sadu autorsko je ostvarenje arhitekte Imrea Farkaša i njegovih saradnika iz projektnog ateljea “Arhitekt“. Izgrađena je davne 1964. godine za osam meseci, dok je njena rekonstrukcija tajala tri godine. Dakle. Trebalo je krenuti od toga da je na brzinu i "Pre roka" izgrađena fururistička Železnička Stanica
Faktički pojelo vreme. Imre Farkaša je doslovno proteran za Skoplje. Zašto se nije stanica srušila i sa novim materijalima ponovo izgradila jer je Srbija odavno odustala od rekonstrukcije postojeće zgrade ili objekta već rušenje i izgradnje po postojećim projektima poput Stare Pošte 2 ili novi poput Hotela Jugoslavija ili Generalštaba.
Sličnu sudbinu čeka i rekonstrukcija Hotela Slavija jer samo rušenjem pregradni zidova između dva apartmana bez izgradnje podzemnih garaža, kuhinje, perionice se više ne mogu graditi hoteli a gde su bazeni i teretane... Kako gostima obezbediti garaži sa električnim punjačima i auto perionicu koju MORA svaki moderan hotel da ima.
Pare nemaju veze sa izvršenim radom,stručnost i iskustvo u projekciji i izrada plana o rekonstrukciji nema veze sa parama.Najveći vinovnici su "stručnjaci" koji su potpisali ispravnost izvođenju završnih radova i primili objekat kao ispravnim.A zna se ko je potpisao.Ako ste neutralni i za pravdu,pustiće te ovaj moj komentar.
Tuzilastvo sudstvo policija na sve ovo pa zato i stoji.istraga oko pada nadstresnice jako je ta korupcija otisla daleko ali zakoni srbije nevaze za bracu kineze dobra nasa braca i pomalo postena
HEGY 2023 i Folyo 73, koje je iste godine osnovao Peter Karolj Kančar.
Njemu Maja i Otot dali pokrajinske pare građana , kupili od njega neku livadu zapuštenu za 49 miliona dinara naših para?
Taj Karolj?
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Krivične prijave i blokirani računi: Kako je poslovala mreža dobavljača za radove na Železničkoj stanici
Autor: Radar (Ognjen Radonjić, Vladimir Obradović)
Info
•09.05.2026.
•17:30 > 22:20
Komentari 11
Poslovne tajne
Miodrag iz Peći
Faktički pojelo vreme. Imre Farkaša je doslovno proteran za Skoplje. Zašto se nije stanica srušila i sa novim materijalima ponovo izgradila jer je Srbija odavno odustala od rekonstrukcije postojeće zgrade ili objekta već rušenje i izgradnje po postojećim projektima poput Stare Pošte 2 ili novi poput Hotela Jugoslavija ili Generalštaba.
Sličnu sudbinu čeka i rekonstrukcija Hotela Slavija jer samo rušenjem pregradni zidova između dva apartmana bez izgradnje podzemnih garaža, kuhinje, perionice se više ne mogu graditi hoteli a gde su bazeni i teretane... Kako gostima obezbediti garaži sa električnim punjačima i auto perionicu koju MORA svaki moderan hotel da ima.
dacic
Dijasporac
Zeze
kostadin
Pokrajina
Njemu Maja i Otot dali pokrajinske pare građana , kupili od njega neku livadu zapuštenu za 49 miliona dinara naših para?
Taj Karolj?
Kiza Klisa
Skala
Peter Vojvođanin
Ukratko
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H