Autor: Beta

Info
09.05.2026.
19:31 > 19:32
Predsednik Nove Srbije i bivši ministar u više vlada Velimir Ilić izjavio je da cela antirežimska javnost treba da stane uz studente, njihov pokret i ljude koji će predvoditi studentsku listu.
  • Jeste

    11.05.2026 13:39
    Ima nadu
    Kao i 5-og oktobra. I sta je bilo? Ne oklizne se covek dva puta na istom mestu. Ili?
  • Šomi

    11.05.2026 09:43
    Čitaj
    Najbolja izjava je o kraduckanju. To je toliko tačno bilo da da je to strašno. Za to su ga napadali što puta, a to je surova istina. Da svi kraduckaju mi bi bili švajcarska,ali nažalost svi kradu i ne krste se.
    Ali ,nemam ja vremena za toliko sekiracije
  • Šumar

    10.05.2026 19:42
    Vrlo pametan i uman stručnjak ali da vozi bager a ne da deli savete. Kad vas se setim (DOSa)sve bi vas pohapsio jer ste uništili industriju Srbije. Sad ovo liči na nešto i dobro se živi bez vas. Ne mešaj se kad neznaš...
  • Džele

    10.05.2026 17:07
    Veljo pali bagere!
  • Auuuuuuuu

    10.05.2026 16:06
    Čoveče
    Imaš li obraza da se javljaš uopšte.3 dan pokojni bagerista DŽO se pokajao i sklonio od vas. Veljo stidiš li se žute ološi da ih ne nabrajamo šta su uradili Srbiji i radničkoj klasi.SAKRI SE U MIŠIJU RUPU....NAROD VAS SVE PAMTI I PREZIRE od 2000 god.
  • Jas

    10.05.2026 14:57
    Koji studenti
    Seamota da covek koji je javno priznao "kraduckanje" drzi predavanja i prica o tetoru vlasti, i da Srbija treba da stana iza studenata, pre svega ko su to studenti i kako jedan student ako mislimo da stvarno studenti stoje iza svega moze da vodi opstinu, grad i drzavu, sama rec student znaci da pojedinac jos uvek uci.
  • Andjelka Miladinović

    10.05.2026 14:55
    Kako se to govori?
    Sve vreme, svi političari i ne političari, samo pričaju nebuloze. Nisam spretna za politiku, a, svako malo napadaju G. Vučića, pa neka se ohrabre i dođu na presto. Mislim da i g. Vučić, stalno svima govori neka dodju na prestolu. I šta očekuju, da ih narod ljulja kao bebu.
  • Rade iz Levač

    10.05.2026 14:53
    Cvi smo ogrešili dušu o Velji. Opanjkali su ga i olajali oni koji su onda bili na vlasti i koji su sada: radikalski komunisti. ! Velja je ozbiljan Srpski domaćin . Verujem mu i cenim ga.
  • Срђан

    10.05.2026 13:34
    Антиратни покрет неспособних
    Веља је увек само причао, сличан је данашњим скакачима. Нађите прво људе који вреде,па макар се прво доказивали и у Скупштини, а не на галаму и халабуку....
  • Roki

    10.05.2026 13:17
    Kako uopšte možeš da sebi dozvoliš da se pojavljuješ u javnost?Čoveče cela Srbija zna ko si i šta si radio.Ti si za mene ružna proslost i muka mi je kada te vidim u nekom časopisa kamoli da čitam tvoje demagoske izjave.Ej Srbijo sta si sve i koga preživela.Dobro i postojiš.
  • Dejan

    10.05.2026 11:46
    Da smo vise u svojoj istoriji imali autokrate i da se nismo bavili demokratijom,odnosno, fantazijama, bili bi ozbiljna zemlja.
    Ovako, stalno, ponovo od pocetka.
  • Dragutin

    10.05.2026 10:54
    Alo
    Vrljo nepeni vise...dok si bio ministar kod Vucica bilo ti lepo. A cim si dobio sut kartu sad ti nevalja Vucic. Jadan i bedan si
  • Zoran

    10.05.2026 10:31
    Gospodine Veljo sve si reko davnih godina,narod to nije zaboravio,a ja sam imao priliku i da vidim pa te pitam:kako te nije sramota bre čoveče od interesa,koliko su se ovajdio
  • Peca

    10.05.2026 10:01
    Sve je isto
    Samo što je 90 % opozicija uz vlast,bolje da se ne mešaju.
  • Mara

    10.05.2026 08:52
    Nemoral
    A ti bih da uništiš Srbiju kao što si je uništio posle Miloševića. Da imaš imalo stida i srama ti se nebi pojavio nigde. Ima nas mnogo živih kosi su videli tvoju vladavinu.
  • Saša

    10.05.2026 08:16
    Ja sam glasao i bio protiv Miloševića, i znam zbog čega bih mu ja sudio ali,je on bio mala beba za ove kriminalce i izdajnike!
  • Dzojs

    10.05.2026 07:58
    Velja nanjusio kod naroda Spontani gradzjanski rat ali to ne shvata briks i amerika.zato se pojavio.
  • Ana

    10.05.2026 07:38
    Ilić
    Da li je u pitanju nemoć...strah...ili nešto treće..studenti od takvih kao što je Ilić hleba nema..odkrećite se od njwga..izslužen...ostario..a neće da prizna
  • Zoran

    10.05.2026 07:35
    Nisu isti ovaj gori sto puta.
  • Dr Miggyy

    10.05.2026 07:03
    SLOBODA STUDENTIMA!
    Dešavanje sa studentima i njihovih istomišljenika ne donosi ništa bolje i perspektivno. Umesto da studenti završavaju studije oni se zanose rušenjem, osvajanjem vlasti i urušavanje političkog sistema zemlje. Vlasti se arogantno ponašaju prema studentima i opozicije, umesto da dogovori sastanke i da se ljudski dogovore o delovanju svih faktora u korist podizanje standarda i povećanje proizvodnje. Hapšenje studenata nikada nije imalo za cilj da se uvede nekakav red na ulicama. Misle da će strahom i represijom sprečiti da se šire ideje studenata i pobunjenog društva.
  • Žarko

    10.05.2026 06:36
    Ima razlike, Milošević nas nije odveo u dužničko ropstvo. Nije važan razlog, nisu mu dali zbog sankcija. Bili smo siromašni, ali svoji, ovo sada je noćna mora. Zaduženi do guše, a novac pokraden.
  • Lala Novi Sad

    10.05.2026 06:05
    auu
    Vidim mnogo ostrašćenosti.Ako ovde bude sudila rulja,kao 45-te,neće biti dobro.Pozivi na linč su izvesni.
  • Reomir Marić

    10.05.2026 03:29
    @Dragiša Ilić
    Tvoj Vučić kad udahne triput slaže, bote prokleti.
  • Mark Andre Der Trege

    10.05.2026 03:27
    @ Budimo_realni
    To "svi su isti" neće vam proći nikad više, botino. Najgori ste u kosmosu, neljudi nijedni.
  • Prokopije Arbutina V

    10.05.2026 03:24
    @Budimo_realni
    Pa, budimo onda realni, botke: svi ćemo izaći da glasamo! I to ne za makar koga, već najveću pretnju po tvog Vučića! Nema više rasipanja glasova. Pozdravite se sa izbornim podlostima poput šarene liste, novonastalih stranaka sa imenom sličnim studentskoj opciji, a pogotovo sa ovakvim patetičnim blaćenjem protivnika! Menjam Vučića za Velju u svako doba! NIKO pod kapom nebeskom nije gori od vaše nečastive crveno-crne koalicije!
  • Leteći taxi

    10.05.2026 01:36
    Pola ovih botovskih komentara neposmeno. Srećom, sad će ovaj hibridni crkveni univerzitet za botove otvoriti, valjda će im biti od koristi, bar maternji jezik da savladaju.
  • Miljuš

    10.05.2026 00:36
    Okovana gusenica
    Šta ste se ostrvili na Velju. Šta nije tačno što je rekao. Da mu je do para i "kraduckanja" mogao je da ostane uz Vučića, dobio bi neku funkciju, možda i mesto poslanika i njemu bi bilo super, a vi bi ga dizali u zvezde. Ali džaba. Kako kaže Informer, vi to ponavljate kao papagaji.
  • Поп

    09.05.2026 23:36
    Поп
    Јел дотични прошао порекло имовине ? Ако није проћиће као и сви тада неће подржавати студенте
  • Miloš

    09.05.2026 23:17
    Svi za studente
    Tako je Veljo legendo
  • Nenad

    09.05.2026 23:12
    STUDENTI POBEÐUJU
    Tzv opozicija radi za Vučića, čast izuzetcima ali ovi iz Skupštine su za diktatora, ni u jednom trenutku nisu bili za narod.
  • Vasilije

    09.05.2026 22:57
    Kakav da je Velja je bolji od taloga sa dna kace na vlasti, a i vas "kritičara".
  • Budimo_realni

    09.05.2026 22:46
    Opozicijo,
    Da li je to ta "bolja" Srbija koju obecavate sa Veljom Ilicem u nekoj drzavnoj fotelji????????
    I posle se cudite sto ima sve vise onih koji nece da glasaju ni za koga.
  • Dragiša Ilić

    09.05.2026 22:17
    Komentar
    Velja Ilić Sva obraćanja u ono vreme kada je on obećavao kule i gradove, sve su bile Laži, ali Vučić sve sve što obeća to i ispuni.
  • Nemanja

    09.05.2026 22:13
    Botodijagnozija
    Skroz nebitan lik, a botovi u punom naletu. Ne treba ti istrazivanje javnog mnjenja da vidiš da je SNS ugasio. Gospodo draga, a i pripadajuće gospođe/gospođice, čeka vas sud, duuuuga robija i oduzimanje svega sto ste pokrali, ma gde da ste to sakrili. A od svih skola kodaika koje ste kupili biće napravljena najveća flota prevoza za socijalno ugrožene kategorije.
  • Zoran

    09.05.2026 22:05
    Velja Ilic - Luda nasta
    Zasto objavljujete intervju sa ovom budaletinom.Covek nezna na koju stranu udara.Izgubljen u prostoru i vremenu.Sramota i bruka cacana.
  • H

    09.05.2026 22:05
    H
    Podrži ali se mesati ne mozes posebno sa takvom reputacijom i svime sto si činio dok si bio vlast.
  • Jefto

    09.05.2026 22:01
    Da je sistem udrzavi kako treba vi bi dremala da budete na doživotnu robiju i konsviskacija imovine a i mnogi drugi korumpirana država.
  • Rada

    09.05.2026 21:23
    Komentar
    Ma idi begaj.Mi neznamo da se odlucimo pa nam ti delis savete.Ako hoces da glasas za studente ti glasaj...Ko ti je trazio savet?
  • Trpko

    09.05.2026 21:12
    I ti si bio njegov kapitalni ministar.
  • Ćoki

    09.05.2026 21:10
    Primetio
    Molim te skloni se sa scene čoveče već jednom, ti se našao prozvan da prozboriš mudru. Izašao iz iste sobe.
  • Pljeskavica

    09.05.2026 21:03
    ...a on na čelu sa bagerom (a posle da šutira novinarke)
  • MadMax

    09.05.2026 20:23
    To onaj "vajni" ministar u čije je vreme bila ona frka sa "duplim" računima za naplatu putarine, pa kad su ga pitali on reče "ajde da su malo kraduckali pa u redu..". Sad se opet javlja, tuga...
  • Post Apokaliptik

    09.05.2026 20:17
    Molim vratite se u tzv. naftalin. Odnosno u bure šljivovice.
  • Nenad

    09.05.2026 20:12
    Nemaš ti mnogo pojma, koji studenti, ima li liste te grupe ljudi , šta su po zanimanju ti ljudi, iz mržnje i ljubomore to govoriš
  • Branko

    09.05.2026 20:11
    Da li se gospodin Velimir Ilic seca kako je on vladao? Zaista je besramno, beskrupulozno i bescasno da on nekome bilo sta spocitava, posle svega sto je on licno uradio i kako se je ponasao.
  • Maxa

    09.05.2026 20:05
    Jel to onaj što je govorio ljudima ako kraduckaju na malo da će im progledati kroz prste ?
  • mm

    09.05.2026 20:03
    kraduckalo
    Fali mu malo kraduckanja
  • Sin Ravnice

    09.05.2026 19:53
    Velja POSTENI Ilic.
    Djede makni de se .
    Mirises da bi mogao opet nesto da budes …
  • Jovan

    09.05.2026 19:52
    Svađalica
    Ej Veljo, Veljo, skim se još nisi svađao?Još je ostalo sam sa sobom.Hronološki, od Vuka pa evo ni Vučić ti nije dobar.
  • Boda

    09.05.2026 19:52
    Napredno
    Veljo , ti da ćutiš. Navatao si se para i para. Nemati Tadića, pa krila skresana.Bulazniš, ekonomija trula. Zaboravio si 93-ću.
  • Formula

    09.05.2026 19:51
    za propast
    Milošević/Šešelj = Dačić/Vučić. Formula za propast Srbije i  srpskog naroda.
  • Sdragan

    09.05.2026 19:50
    Idi begaj...
    Sad je gotov stvarno :))
  • babenzi

    09.05.2026 19:46
    Veljo,da nisi malo okasnio?!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna