Nakon što je položio zakletvu, novi premijer Mađarske Peter Mađar obratio se danas desetinama hiljada okupljenih na Košutovom trgu, ispred zgrade mađarskog parlamenta.
Ajde Mađari, srećno u Slobodi ! Nestvarno izgleda ovo sve. Kad uzmem u obzir šta je sve samo danas naš predsednik izgovorio u kameru i kako izgleda i šta radi novi mađarski premijer. Nije da su na Marsu, nego na 400 km.
Pogubnost demokratije -kada 5.000.000.001 glasa jednu opciju ,a 4.999.999.999 glasača drugu , jesu li onda ovi prvi svi slobodni ,sa osećajem za slobodu ,a ovi drugi redno operisani od iste i robovi ???
Demokratija je poraz čovečanstva....socijalizam po principu kaste najbolje uređenje!
Onda ne bi bilo potrebe da se priča o slobodi i o tome koje si nacije.
Demo(n)kratija će nas na kraju sve uništiti, evidentno.
"ljudi od krvi i mesa, ti koji mogu da pobede najokrutniju tiraniju" zatim ovo "Mađar je pozvao one visoke funkcionere u institucijama, koje je imenovao Fides, da najkasnije do 31. maja podnesu ostavke." A onda ovo "Ključne karakteristike tiranije:Samovlast i nasilje: Vladar (tiranin) upravlja državom ili organizacijom despotski, namećući svoju volju nasiljem, strahom i ugnjetavanjem."
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Šta je sve poručio novi premijer: "Svako ko danas voli slobodu želi da bude malo i Mađar"
Autor: Beta
Info
•09.05.2026.
•20:20
Komentari 10
Plaćač poreza
Ivan
Miloš
Bravo!
Sremac
Janičar
Vlada
Demokratija je poraz čovečanstva....socijalizam po principu kaste najbolje uređenje!
Onda ne bi bilo potrebe da se priča o slobodi i o tome koje si nacije.
Demo(n)kratija će nas na kraju sve uništiti, evidentno.
Dobri Irac
KontraObavestajac
Pako
moderator
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H