Autor: Beta

Info
09.05.2026.
20:20
Nakon što je položio zakletvu, novi premijer Mađarske Peter Mađar obratio se danas desetinama hiljada okupljenih na Košutovom trgu, ispred zgrade mađarskog parlamenta.
  • Plaćač poreza

    10.05.2026 09:23
    Ajde Mađari, srećno u Slobodi ! Nestvarno izgleda ovo sve. Kad uzmem u obzir šta je sve samo danas naš predsednik izgovorio u kameru i kako izgleda i šta radi novi mađarski premijer. Nije da su na Marsu, nego na 400 km.
  • Ivan

    10.05.2026 08:42
    Brzo ce se ohladiti.
  • Miloš

    10.05.2026 08:18
    Demokratija?
    Svi koji ne misle kao ja da podnesu ostavku do 31. maja.
    Bravo!
  • Sremac

    10.05.2026 07:34
    Postavio zeta za ministra. U izbornoj kampanji "neko" mu uplatio 300mil. €. On jadničak ne zna ko je pa pokrenuo istragu.
  • Janičar

    10.05.2026 04:43
    Žutokljunac
    Kao svaki početnik,misli da svet počiva od njega.
  • Vlada

    10.05.2026 04:22
    Legatu
    Pogubnost demokratije -kada 5.000.000.001 glasa jednu opciju ,a 4.999.999.999 glasača drugu , jesu li onda ovi prvi svi slobodni ,sa osećajem za slobodu ,a ovi drugi redno operisani od iste i robovi ???
    Demokratija je poraz čovečanstva....socijalizam po principu kaste najbolje uređenje!
    Onda ne bi bilo potrebe da se priča o slobodi i o tome koje si nacije.
    Demo(n)kratija će nas na kraju sve uništiti, evidentno.
  • Dobri Irac

    10.05.2026 00:48
    Pozeri
    Pravićete vi Orbana od blata .
  • KontraObavestajac

    09.05.2026 22:05
    "ljudi od krvi i mesa, ti koji mogu da pobede najokrutniju tiraniju" zatim ovo "Mađar je pozvao one visoke funkcionere u institucijama, koje je imenovao Fides, da najkasnije do 31. maja podnesu ostavke." A onda ovo "Ključne karakteristike tiranije:Samovlast i nasilje: Vladar (tiranin) upravlja državom ili organizacijom despotski, namećući svoju volju nasiljem, strahom i ugnjetavanjem."
  • Pako

    09.05.2026 21:43
    Bravisimo
    Komšijeeee
  • moderator

    09.05.2026 20:41
    samo
    ne znam zasto pastor bio tamo

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna