Ukinuti sve partije i kandidovati na sve funkcije vrsne i proverene znalce , a ne kupljene diplome i jagnjeće brigade koje su izdali Srbe i rasprodali Srbiju. SPS IMA PAR KVALITETNIH LJUDI Milićević ostali su na svim funkcijama kao Slavica NULA ništa za školstvo nije uradila...treba da je sramota nije vratila da se knjige štampaju u našem zavodu...Stide li se primljenih plata i honorara i naroda koji su gulili...
SPS su nasleđene komunjare sa istim stavovima i ambicijama,uvek željni vlasti,a ljigavost i poltronstvo im je u statutu. Gledaju uvek kako da se prišljamče,kao neće,a onda ucenjuju za najbolja mesta,kao da su isto osvojili glasova. Izdali su svi narod,svaka stranka,nema gde da se pošten čovek obrati,nemoćan da spreči nenormalne pljačke svoje zemlje,bez pravde i sigurnosti. Ako se i javi negde neki pošten koji bi pošteno zastupao narod, brzo biva potisnut,ili ucenjen.
Tacno! Ovo je igrokaz za onaj deo glasaca koji nece glasati za SNS nego ce zaludjeni "cinjenicom" da je sada SPS protiv Ace Srbina glasati za njih. A onda ce u koaliciju. ON vidi da SNS nece imati dovoljno glasova da formira Vladu i da ON nece biti Predsednik Vlade (kazu Premijer) i sada ide nova obmana.
I Vučić i Dačić su rekikti i učesnici devedesetih godina prošlog veka. Rat devedesetih ostavlja posledice koje traju mnogo duže od pucnjave i ruševina. On ne uništava samo ekonomiju, već polako razara duh društva, gradeći generacijama unapred cinizam, strah, neprijateljstvo i nepoverenje među ljudima.
Slabi moral, integritet i institucije, tera ljude da sreću, sigurnost i dostojanstvo traže negde drugde, čime društvo dodatno tone u siromaštvo i demografski nestaje.
U takvom ambijentu često ne isplivaju najbolji, već najglasniji, najgrublji i najprostiji među nama, koji na kraju preuzmu vođstvo nad umornim i obeshrabrenim društvom.
Da li smo se svi zasitili tih zloslutnica i imamo li snage da promenimo crveni tok, videćemo brzo na narednim izborima.
Ubeđen sam da jedini način da pobedimo relikte devedesetih je da ih suočimo s njihovom suprotnošću: s vladavinom prava, demokratijom, poštovanjem, odgovornošću, solidarnošću, ljudskim pravima za sve, ljubaznošću i ljubavlju, vrednosti koje se lako mogu naći u Evropskoj uniji. Ako je tamo dobro za Čehe, Slovence, Belgijance i Letonce, Grke, siguran sam da ima mesta i za naše dobro. Birati iste ljude a očekivati bolje, nije moguće
Aleksandar Vučić u poslednje vreme pokazuje sve više i više znakova neuračunljivosti (nije da ih je ranije falilo).
Blebeta o tome kako je mlađi od političara Đokića, kako SPS nema podršku, pa onda u istoj rečenici izbrsla kako je za Srbiju u EU, ali se ne suzdržava da malo uvredi Martu Kos, Piculu, Gocija i ostale evropske aktere. Zatim priča o tome kako će imati svečan doček kod Amerikanaca, ili kao danas izmišlja situaciju gde ćaciji brane Srbiju, dok ih građani mole da ih ne bacaju u Dunav...može se pomenuti i pijano pljuvanje po političkim protivnicima prošlog leta, ili npr. nekoliko desetina samodeklarisanih pobeda obojene revolucije. Može se pomenuti i pretnja sopstvenom narodu da će ih uništiti u celom svetu, ili 'pak demonstracija te namere pucanjem iz akustičnog oružja. Setimo se i ulaska u odeljenje za intenzivnu negu i slikanje sa životno ugroženim pacijentom. Ili trčanja kroz sneg sa detetom u rukama...
Šta li je SNS plan i program 2035? Neurotično-psihotični diktator i njegove fantazije?
Tuga i tragedija.
Које варнице, СНС и СПС су криминалне организације, које морају бити лустриране, врхушка ухапшена. Стари трик, који нема више прође, одвући који глас, прекасно јер све трикове смо видели од 1989 до данас. Има тога још, мада је и ово довољно.
Zato što hoće kao da ih okrene protiv sebe pa da se Ivica predstavi kao nazovi opozicija i uštine koji glas…ali gospodo malo ste se zajebali, studenti pobeđuju.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Varnice između SNS i SPS: Zašto Vučić pojačava kritike pred izbore?
Autor: Insajder (Stefan Goranović)
Info
•09.05.2026.
•22:06 > 22:08
Komentari 11
Boro iz Pobede
Hahahaha
Šiki
Nikola
Milan
Plaćač poreza
Slabi moral, integritet i institucije, tera ljude da sreću, sigurnost i dostojanstvo traže negde drugde, čime društvo dodatno tone u siromaštvo i demografski nestaje.
U takvom ambijentu često ne isplivaju najbolji, već najglasniji, najgrublji i najprostiji među nama, koji na kraju preuzmu vođstvo nad umornim i obeshrabrenim društvom.
Da li smo se svi zasitili tih zloslutnica i imamo li snage da promenimo crveni tok, videćemo brzo na narednim izborima.
Ubeđen sam da jedini način da pobedimo relikte devedesetih je da ih suočimo s njihovom suprotnošću: s vladavinom prava, demokratijom, poštovanjem, odgovornošću, solidarnošću, ljudskim pravima za sve, ljubaznošću i ljubavlju, vrednosti koje se lako mogu naći u Evropskoj uniji. Ako je tamo dobro za Čehe, Slovence, Belgijance i Letonce, Grke, siguran sam da ima mesta i za naše dobro. Birati iste ljude a očekivati bolje, nije moguće
Svevladovic
Narod je kobila, a svi politicari bi da je jasu. Samo kao pitaju narod koga zeli na svojim ledjima.
Tragedija
Blebeta o tome kako je mlađi od političara Đokića, kako SPS nema podršku, pa onda u istoj rečenici izbrsla kako je za Srbiju u EU, ali se ne suzdržava da malo uvredi Martu Kos, Piculu, Gocija i ostale evropske aktere. Zatim priča o tome kako će imati svečan doček kod Amerikanaca, ili kao danas izmišlja situaciju gde ćaciji brane Srbiju, dok ih građani mole da ih ne bacaju u Dunav...može se pomenuti i pijano pljuvanje po političkim protivnicima prošlog leta, ili npr. nekoliko desetina samodeklarisanih pobeda obojene revolucije. Može se pomenuti i pretnja sopstvenom narodu da će ih uništiti u celom svetu, ili 'pak demonstracija te namere pucanjem iz akustičnog oružja. Setimo se i ulaska u odeljenje za intenzivnu negu i slikanje sa životno ugroženim pacijentom. Ili trčanja kroz sneg sa detetom u rukama...
Šta li je SNS plan i program 2035? Neurotično-psihotični diktator i njegove fantazije?
Tuga i tragedija.
Неко из 90-их
Fuj
Nsn
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H