Autor: Vreme

Info
10.05.2026.
10:00 > 09:43
Od odlaska Kristofera Hila u januaru 2025. čekala se odluka Vašingtona ko će biti novi ambasador Amerike u Srbiji.
  • Rade

    10.05.2026 19:30
    Neće dugo
    Šarlatan vodi zlu i nakaradnu politiku,dok se bogati.
    Ideal radikala !
  • On

    10.05.2026 18:31
    Mešanje u Američke izbore.
    Vučić se mešao u Američke izbore preko softvera koji se nalazi u BG.Tramp očima ne može da ga vidi!
  • Milan

    10.05.2026 18:23
    Šta će im ambasador kada imaju Šutanovac.
  • Petar

    10.05.2026 17:51
    Nn
    Pa,ovo objašnjenje i nije ubedljivo....Srbija,c.gora ,BiH nisu interesantne a jako su nestabilne...a ponašanje vladara tih gubernija su dvolični....
  • Žarko

    10.05.2026 15:58
    Šta će im ambasador u Srbiji? Oni su suviše ozbiljna država da bi se zamajavali sa nama. To je samo još jedan u nizu dokaza da mi i nismo država, nego neka privatna prćija grupe mafijaša.
  • Rade Princip

    10.05.2026 15:34
    Teroristi
    Daleko im lepa kuca, svetski teroristi, okupatori. Zbog njih ceo svet ide u provaliju sa energentima.
  • pera nevera

    10.05.2026 15:17
    posto smo lepsi pametniji jaci intelktualno dali smo im struju telefon itd i zato nece da imaju posla sa nama ........
  • Dno

    10.05.2026 14:03
    Dno dna
    Mi smo za stale,krave,ovce,koze itd.Srbija je ubijena od 2000 god.a ovi sad muzu i sisaju nas laaaagano pozzz.
  • Sima

    10.05.2026 13:14
    Sramota
    Eto koliko nas cene. Kauboji
  • Radovan

    10.05.2026 11:33
    Nacionalna bruka
    Važno da imamo Nato kancelariju u sred Srpskog Generalštaba .
  • Plaćač poreza

    10.05.2026 11:24
    EU podiže električne ograde visoke 5 metara da se zaštiti od upada migranata iz Afrike i Azije, sirotinja umire na čamcima, samo da se dokopa Evrope. Srpskoj sirotinji, EU otvorila širom vrata, marva uprla i rukama i nogama da ne uđe.
  • Paja

    10.05.2026 11:05
    Mali iz hoklice
    Imaju svog čoveka na čelu Srbije , šta će im ambasadori
  • Goran

    10.05.2026 10:46
    "Pored Srbije, Crna Gora, Severna Makedonija i Bosna i Hercegovina takođe nemaju ambasadora Amerike."

    Pa kad nismo države.
  • Dogodine u Botošu

    10.05.2026 10:10
    Sta ima veze? Ako ima na Kosovu sve OK jer Kosovo je Srbija.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna