Vest da je novoosnovana i nepoznata kompanija iz Srbije ponudila ruskim vlasnicima dve milijarde evra za otkup njihovih akcija u NIS-u, ne smatra se ozbiljnom, već je njen cilj verovatno podizanje vrednosti kompanije.
rusija uopšte ne prodaje NIS po cenu da propadne a hoće jer radi u minusu zbog sankcija i zato jer joj NIS služi za širenje toksičnog antievropskog i antizapadnog uticaja na Balkanu i iz njega finansira portale, medije, urednike, analitičare, političare oficir policije i BIA da pljuju po svemu evropskom, Zapadnom, NATO i svemu što je suprotstavljeno rusiji i ako je to protiv interesa građana Srbije i ako je za građane Srbije interes članstvo Srbije u NATO i EU, a rusiju i putina hvale. Zato je ovo tužna ruska gubernija, jedina na svetu kojoj je rusija svetska sila i putin najveći političar današnjice na njenom čelu koji pravi paradu pobede u trajanju od 6 minuta bez ratne tehnike drhteći kao miš da mu Ukrajinci ne zafrljače dron na binu a na afterpartiju nazdravlja sa Stevandićem.
Uživam u jadu i tužnom kraju tog KGB zlikovca.
Ovom zemljom upravlja Služba, naša=ruska i mafija, što mu dođe isto. Bez čišćenja tih struktura nema demokratizacije zemlje. Zato su bezbednosni NATO standardi i bezbednosnih agencija neophodni, potpuna depolitizacija Službe. Nastavak otvaranja EU klastera i sređivanja pravosuđa, medija takođe. Ako ne uspemo da se vratimo na evropski put ostaćemo crna rupa na tepihu. Crna Gora ulazi u EU 2028. Doslovno je jedini način da se iščupamo iz ralja Službe NATO i EU, pa birajte. Ovo ili NATO i EU . Čak i Albanija nas je preteklla.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Navodna ponuda nepoznate srpske kompanije za NIS - podizanje cene?
Autor: Danas (Suzana Peljto)
Info
•10.05.2026.
•07:01 > 22:13
Komentari 5
zztop
Particulare matter
Uživam u jadu i tužnom kraju tog KGB zlikovca.
Plaćač poreza
П
XzX
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H