Država, kao manjinski akcionar u NIS-u, ima nerealne zahteve od potencijalnog kupca, kompanije MOL, da Rafinerija u Pančevu radi određenim kapacitetom, rekao je glavni broker Momentum Securitiesa Nenad Gujaničić.
Гујаничић је генијалац и може да се бави чиме год хоће у финансијама. Вас боли што вам често поткачи пре'седника. То је зато што, за разлику од "пристојне Србије", јасно види да се све врти око пара. Само себе срамотите коментарима.
Nemanista od kupovine od strane MOLa.
Cim cuveni premijer Djoro, iveliki strucnjak za energetiku Djedovic i ono cigansko drugo prezime, u glas vicu da ne pristaju na takve uslove, jasno je da su se braca nameracili da kupe Nis. Jer su se toliko nalapali, da ne postoji nista sitnije sto ce im omoguciti pranje para. Opstepoznato je da je brat bez licne karte proslavio prvu milijardu pre 2 godine
Broker neka se bavi berzom
Pitajte ljude iz energetike da li je realno … a ne ljude sa berze.
Energetika nije berza niti je kao ostale grane privrede.
Dakle da pojasnim zahtev je realan , moguc i ostvariv bez obzira sta broker mislio
o tome.
Jedino rešenje koje je bilo moguće je nacionalizacija ruskog NIS i brza prodaja nekoj zapadnoj firmi. Ovo je zamlaćivanje javnosti i kupovina vremena jer Vučić ne sme da nacionalizuje NIS svom šefu i idolu putinu i NIS će zbog toga u bankrot i pod katanac jer radi u sve većem minusu. Ajd zdravo
Poenta NIS-a je da rafinerija radi. Nije poenta imati pumpe za gorivo i prodavati preskupe sendvice. To imamo i bez NIS-a, al ko ce da pravi npr praskove, deterdzente i drugu petro-hemiju od koje mnoge druge grane industrije zavise?! Ovaj gospodin kanda razmislja samo o tocenju goriva, pranju stakla i prodaji cigareta i sendvica unutra...Ako je to sve sto MOL interesuje, neka odmah kazu pa da ne gubimo svi vreme. Iako ima manji deo, drzava ipak ima kontrolu i sa njime.
Meni je dovoljno što Aleksandar Vučić nije plaćao informatiku godinama u stanu koji je besplatno dobio od države Srbije za vreme bombardovanja a za račun za svoj telefon imao dug 158000 dinara pre nego što je došao na vlast 2012. i nije ga ni platio . Isto tako se ponaša sa državnim budžetom i zadužuje sve vas i državu. Vi od takvog čoveka očekujete sa nešto korisno uradi za društvo i državu i još glasate za njega.
Komša Mađar će u Pančevo instalirati MOL AI što ga je brat i komša Orbika onomad još kad je spoznao kakva mu se sudba kleta sprema isprogramirati dao velikome bratu Vladimiru da ima za naš zajednički NIS,
Vlasnik MOL AI naše dijaspore i rasejanja dika će ga za dve milijarde Ojra krvavih instalirati da se Srblje smiri i umiri.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Gujaničić: Zahtev Srbije MOL-u da rafinerija radi - nerealan
Autor: Beta
Info
•10.05.2026.
•11:30 > 11:11
Komentari 16
Realno
Случај
Милутин
Сви до једног - геополитички стручњаци...
Pera
R49
Vojo
Совјетски савез
Serpiko
Cim cuveni premijer Djoro, iveliki strucnjak za energetiku Djedovic i ono cigansko drugo prezime, u glas vicu da ne pristaju na takve uslove, jasno je da su se braca nameracili da kupe Nis. Jer su se toliko nalapali, da ne postoji nista sitnije sto ce im omoguciti pranje para. Opstepoznato je da je brat bez licne karte proslavio prvu milijardu pre 2 godine
Mile
GasAdzija
Pitajte ljude iz energetike da li je realno … a ne ljude sa berze.
Energetika nije berza niti je kao ostale grane privrede.
Dakle da pojasnim zahtev je realan , moguc i ostvariv bez obzira sta broker mislio
o tome.
Dule
Perica i politika
Ljudi su danas nesposobniji nego ikada!
Particulare matter
gradjaninX
Plaćač poreza
Liqudator
Vlasnik MOL AI naše dijaspore i rasejanja dika će ga za dve milijarde Ojra krvavih instalirati da se Srblje smiri i umiri.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H