Autor: Tanjug

Info
10.05.2026.
17:27 > 17:30
Identifikovan je nulti pacijent oboleo od hantavirusa na kruzeru "MV Hondius", a u pitanju je 70-godišnji Holanđanin koji je bio ornitolog, kao i njegova supruga, sa kojom je putovao u nekoliko južnoameričkih zemalja.
  • Dik

    11.05.2026 14:01
    Oprez
    Uvek sam govorio da je posmatranje ptica ekstremno opasan hobi.
  • Сеновић

    11.05.2026 13:26
    Да ли је холанђански пар добро држао кучиће за поводац
  • Vuk

    11.05.2026 08:22
    Ništa novo
    Red ratova, red epidemija, red vanzemaljaca...dobitnu kombinaciju ne treba menjati.
  • dacic

    11.05.2026 04:47
    kad krece karantin
  • Cudno

    11.05.2026 02:59
    Kako se prenosi
    A rekli ne prenosi se sa coveka na coveka...ko koga laze i zasto?
  • Nepripadnik

    10.05.2026 22:04
    ...
    Naucili smo da ne verujemo ovakvim glupostima , ovaj put im nece uspeti sa laznim plandemijama .
  • Savatije

    10.05.2026 20:42
    Neophodno
    Bračni par je bio žrtva svog hobija, a ostali su nevine žrtve. Mora se uvesti upitnik za sve one koji hoće da idu na krstarenje da bi se izbegle ovakve tragedije.
  • Jovana P.

    10.05.2026 20:28
    Dosta je
    Ajde valavne smarajte nas više sa ovim glupostima. Nikoga više nećete uplašiti!
  • Osto'ja

    10.05.2026 19:35
    Liči na....
    ....onu priču o šišmišu!
  • Ma nemojte

    10.05.2026 18:20
    Nema logike
    Bili u blizini grada Ušuaje… lokalci izbegavaju to podrucje… Ali, pazi, niko od ‘lokalaca’ nikada nije zaradio taj virus.. samo ova dva istrazivaca. Hm!
    Dakle, opet neka laboratorija curi, biolosko oruzje “napreduje”,
    I opet nas zamajavaju ko budale, ko sto su hteli sa covidom.
    I sve pisete bez “naucnog linka” linka za izvor. Mada, i onda ne bih verovala.
    Pohlepa svetska da stvaraju super biolosko…
    Ma zasto i kome pisem.

  • Vukska

    10.05.2026 18:15
    .
    Zbog jedne budale koja je pojela zaraženog šišmiša smo nosali maske skoro 3 godine, da ne spominjem svakodnevno testiranje svako božje jutro pre posla, guranje štapića u nos, nekad i dva puta na dan, sad ovo .. ide baja na deponiju da gleda pticu, e!? čoveče!?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna