Autor: N1

Info
10.05.2026.
21:49 > 23:04
Visoki predstavnik u Bosni i Hercegovini Kristijan Šmit podneo je ostavku na tu funkciju posle skoro pet godina provedenih na čelu Kancelarije visokog predstavnika, potvrđeno je za N1 Sarajevo.
  • Cuti, bolje je

    11.05.2026 13:35
    Vlada
    11.05.2026 • 05:56
    Legatu
    Daleko mu lepa kuća!
    A sad malo na odgovornost zbog korupcije....


    Ehm, a šta ćemo za odgovornost za sve one zlocine sto smo cinili? Znate one za koje postoji presuda o genocidu???
  • ns ja

    11.05.2026 09:01
    Podneo ostavku, a nikad nije ni bio izabran na tu funkciju! I međunarodni faktori pi.šaju po zakonu kad im se hoće..
  • Mile

    11.05.2026 08:27
    Ajde
    Putuj igumane
  • Ssy

    11.05.2026 08:19
    @ Mille
    Hvala Trampu za sklanjanje ovog.....

    Još kad bi sklonio i mileta.
  • TsiBB

    11.05.2026 07:47
    Štetočina
    Najviše je svojim stavovima pomogao Dodiku da ostane na vlasti.
  • Mille

    11.05.2026 07:05
    Hvala Trampu za sklanjanje ovog.....
  • Nikola

    11.05.2026 07:04
    Kome je podneo ostavku? Pa njega na to mesto i nije postavio Savet bezbednosti UN,pa njemu i ne može da podnese ostavku.Valjda ćemo videti kome.
  • Vlada

    11.05.2026 05:56
    Legatu
    Daleko mu lepa kuća!
    A sad malo na odgovornost zbog korupcije....
  • Rasejani

    11.05.2026 00:26
    Do sada je svaki naredni bio gori od prethodnog.
  • @nikola@brundo

    10.05.2026 23:37
    To vas slagao informer ili Lavrov?
  • Nidza

    10.05.2026 23:28
    Ocekujem da ce se Tramp oglasiti da je sprecio jos jedan rat, sto mozda i jeste istina
  • Bas vas nece

    10.05.2026 23:06
    Nemacka je mislila da je Amerika zaboravila na Bosnu i da ce je scepati ali…
  • Realnost

    10.05.2026 23:02
    Srecom
    Dobro je da se Rusi protive sankcijama Kubi vec 65 godina, da su stali na stranu sankcija Jugoslaviji 1991, da su zastitili Venecuelu, Siriju i Ukrajinu od bilo kakvih stranih intervencija, SRJ pogotovo, tako da uopste ne sumnjam da su bili protiv Šmita jos pre 5 godina i da ce sada biti jako namršteni povodom svih Šmitovih odluka.
  • Milan

    10.05.2026 22:48
    Dodik/Smit
    Mile Dodik be like :)
  • Brundo

    10.05.2026 22:42
    Nije ni bio Visoki predstavnik jer mu mandat nije potvrdjen u Savetu Bezbednosti UN.Rusija i Kina nisu glasale za njega.Moraju i oni da se sloze.
  • apacuak

    10.05.2026 22:36
    a ko bi
    Orban je bez posla sada, taman.
  • Nikola

    10.05.2026 22:31
    Ne smatra ga vlast RS nezakonito izabranim, već on nije zakonito izabran.
  • Ode

    10.05.2026 22:31
    KGB
    Rekao Putin NE, a Plaćaču Poreza, Zameniče Zamenika itd...xD
  • Vojislav

    10.05.2026 22:24
    Dugo mu je trebalo da dodje do tog zaključka. Da je proučio istoriju i čitao Andrića shvatio bi da u toj enigmi zvanoj Bosna nema nikavog mogućeg rešenja i smisla. Verovatno najpametnija odluka koju je doneo u životu.
  • Manjane

    10.05.2026 22:23
    Bo'me, isprati njega Mile.. Svaka čast.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna