Autor: Tanjug

Info
10.05.2026.
22:38 > 22:41
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović izjavila je da očekuje u najkraćem mogućem roku novi predlog kompanije MOL u vezi sa Naftnom industrijom Srbije (NIS).
  • Plaćač poreza

    11.05.2026 23:55
    Srbija ima samo Z plan
  • zztop

    11.05.2026 17:55
    Ministarko a šta ako MOL odigra partiju sa komšijama hrvatima i parama od reotkupa INA-e kupi NIS što bi verovatno i ameri podržali a vi izvisili ...
  • Х

    11.05.2026 13:34
    Х
    Али план Д је најважнији
  • NN

    11.05.2026 08:48
    Ima i kombinaciju plana!
    WC
  • Zebra

    11.05.2026 07:29
    Jadna Srbija sa vama i vašim planovima! Ojadili ste državu i zadužili dve generacije! Sad se pojavljujete sa fantomskim firmama iza kojih su ukradene milijarde!
  • Radoje

    11.05.2026 07:03
    2014 i Mali
    Gradonačelnik Mali u 22 sata je poručio građanima Obrenovca da mirno spavaju, da imaju tri rešenja! Poginula 33 građanina, of čega su se 23 UDAVILA, a posle SVEMOGUĆI reče niko se nije udavilo. Brže, Bolje, Jače!
  • Joca

    11.05.2026 06:48
    "Srbija nije odgovorna za uvođenje sankcija NIS-u"

    Naprotiv. Vlada je odgovorna za to.
  • Jo

    11.05.2026 06:34
    Dje je zapijelo?
  • Мишко

    11.05.2026 06:29
    Још један телетабис
    Разуме се у енергетику ко моја баба. Даш тако једној особи да се назове министар енергетике и да коментарише овако озбиљне теме. Основно питање је зашто Србија није искористила своје право прече куповине а не да мути воду.
  • C-3PO

    10.05.2026 23:40
    #%%**#**##%
    Sto si pre par meseci htela da podneses ostavku, a Nepomenik te razuverio…to ti nama objasni…
  • Lalo

    10.05.2026 23:06
    A B C ?!
    Nemate vi ništa… pametno.
    Toliko ste bitni, da se ništa ne pitate.
  • Mile

    10.05.2026 23:05
    Plan ABC
    Nemate bi ništa, samo se nadate da će rat da se završi...
  • Čurug nema struju

    10.05.2026 22:49
    Dovedite struju u 21.veku
    Ministarka energetike u zemlji u kojoj građani 15 godina mole da im se uvede struja u selu. Imali tamo bilo koga ko razmišlja o tome da građani nemaju još struju u kući a prva sledeća kuća sa strujom je na 1000m? Nemaju para ni volje da finansiraju vod I trafo stanice. Pa da li je moguće?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna