Autor: Beta

Info
11.05.2026.
11:16 > 11:17
Većinski vlasnik NIS-a ruski Gasporomnjeft i mađarska kompanija MOL imaju još 11 dana da podnesu dokumentaciju Kancelariji za kontrolu stranih sredstava SAD o kuporodajnom ugovoru.
  • Ns

    13.05.2026 16:55
    Nista novo
    I ocekivali smo da na kraju taj fantomski srbin sa 2 milijarde evra da kupi tj oskar
  • Niko i nista

    11.05.2026 20:00
    /
    Ma, ko je tebe izabrao?
  • Kalimero

    11.05.2026 19:47
    Kalimero
    Pa iskoristite pravo prece kupovine?
  • Blade

    11.05.2026 18:11
    Hmm
    Zar ne reče Veliki Vodja da daje rusima rok do 15.januara da reshe problem nis-a???Samo pitam...
  • Goran

    11.05.2026 17:09
    Ide vreme tik-tak-tik-tak
  • Мишко

    11.05.2026 17:06
    Право прече куповине?
    Све комбинације им падају напамет само не право прече куповине које држава има по основу уговора. Ова особа која се представља за министра енергетике се пита за продају НИС а и енергетику ко моја баба. Она као и сви чланови владе су само трбухозборци свога газде.
  • Илија

    11.05.2026 17:02
    Илија
    Кажи газди АВ да распише изборе, ако сме
  • sale

    11.05.2026 16:00
    Da,vreme vam ističe.Mislim na kradikale.
  • Orphan

    11.05.2026 15:40
    Ništa bitno se tu mi ne pitamo,nama polako curi vreme, i po dobrom starom običaju najverovatnije da ćemo nešto zas*ati
  • Mirko

    11.05.2026 15:18
    Koji tacno nasi zahtevi to je privatna kompanija. Ovi misle da se mi svi kopcamo na ledja.
  • Brundo

    11.05.2026 14:09
    Naoružavate Ukrajinu.Plaćajte cenu sad.
  • Mihajlo

    11.05.2026 14:06
    -
    Vid' ovu što se pravi važna ... Sedi jedan!
  • H

    11.05.2026 13:19
    H
    Tebi i tvom gazdi curi vreme i to ubrzano
  • zztop

    11.05.2026 12:01
    Koja bi igranka nastala da komšije hrvati reotkupom INA-e daju mađarskom MOL-u sredstva za otkup NIS-a , za pantu i bratiju bi to bila zavera veka , xaxaxaxaxa ...
  • Viktorija

    11.05.2026 11:34
    Ko je gazda
    Ko je GAZDA, to jest većinski vlasnik taj i određuje uslove, a nikako ne mi, odnosno dotična osoba!!!!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna