Autor: Danas (Suzana Peljto)

Info
11.05.2026.
21:00 > 20:45
Ukoliko mađarska kompanija MOL odustane od kupovine ruskog udela u Naftnoj industriji Srbije, ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović izjavila je da Srbija u tom slučaju ima i plan B i plan C.
  • dacic

    13.05.2026 08:37
    nema plana a da valja
    bagra ce napraviti samo stetu jer to odlicno rade
  • Brane

    13.05.2026 07:25
    Bolje ugasiti sve nego dati da ovi domaći čerupaju.Rasturiće sve isto kao i EPS.
  • zztop

    12.05.2026 10:59
    Važnije je što je panta dogovorio sa USA podsekretarkom američko učešće na EXPO27 kao potvrdu 145 godina dobrih odnosa , xaxaxaxaxa ...
  • Neko

    12.05.2026 06:53
    Pad ce biti bolan!
    Braca hoce da operu 2 milijarde, i to je iskljuciv razlog. Kada Orbana vise nema da prikrije transakcije, uz masnu proviziju, sada se krenulo sa planom B. Prvi korak, da Djuro, Handanovic & co.pocnu da pricaju bajke u etar kako Srbija nije zadovoljna uslovima (kao manjinski partner se inace puno pitamo).
    Izvukao se Oskar oko Litijuma, ali ce mu ovo doci glave, cim Madjar pocne da otvara arhivu sa Orbanovim brljotinama.
  • Aleksej

    12.05.2026 06:51
    Punjena lignja
    A B C D
    Macka prede
    Mis se mota
    Oko plota
    Hoce sira
    Macki ne da mira...
  • Savica

    12.05.2026 06:39
    Veci izbor
    Sto vise planova to bolje...
  • Voša

    11.05.2026 23:50
    Amin
    Izgleda da će SPC da kupi NIS
  • Zamenik zamenika

    11.05.2026 22:58
    Niti rusi prodaju niti ima kupaca. Ne može se prodati i kupiti firma pod sankcijama. Može se samo nacionalizovati. Ovo su priče za malu decu.
  • Particulare matter

    11.05.2026 22:55
    Nemoguće je pogledati snimke iz mordora od pre neki dan, tu bednu manifestaciju očiglednog očaja i poraza, izmoljenu od Kijeva u poslednjem trenutku, putina koji izgleda kao krhka, slomljena olupina, a ne zaključiti da i on zna da, bez obzira kakva je parada 2027, ako je uopšte bude, on njom svakako neće predsedavati. Pao mi na pamet Adolf koji štipka za obraščić onu decu koju šalje u sigurnu smrt dva dana pred pad bunkera.
    On zna da je kraj, al’ Zrbi još ne znaju. Još mu čuvaju NIS pa makar na svoju štetu.
  • Nenad

    11.05.2026 22:29
    -
    Nece biti nikakve prodaje, nikome.
  • Plaćač poreza

    11.05.2026 22:21
    Orbanovi mediji, što je još sramnije, čak i Javni tv servis M1, u toku kampanje su govorili da Peter Mađar ne govori sa svojim sinovima i da ih nije video mesecima.
    Nedavno su se javno izvinili Mađaru i rekli da je iz Orbanovog tima naloženo da se da laž pročita, i to 4 puta dnevno. Naravno, i slika sa inauguracije novog premiijera Mađarske u subotu, jasno govori kolilo su bili spremni da lažu.
    Kao i Vučićev režim.
    Samo lažu.
  • S

    11.05.2026 22:16
    S
    Plan D je najvažniji: kupovina NISa od strane Vucica i mafije. Pokusace jos jednom i sa Generalstabom jer to ide u njegove ruke
  • Sbrski

    11.05.2026 22:10
    A zasto to nisu planovi А, Б, В?
  • Ssy

    11.05.2026 22:09
    B,C,D,...,...
    Hoće li nam toliko planova škoditi?
  • ns

    11.05.2026 21:35
    Nikakvog plana nema.Plan je uništiti sve i ogrebati se za koji procenat.
  • Lale

    11.05.2026 21:30
    Vec se glasno prica da od MOL-a nema nista...
  • Dejan

    11.05.2026 21:13
    Posao
    prodamo a posle otkupljujemo, isto kao i telekom ( dva puta), komunisticki fazoni sa ,,strateskim partnerom,, odnosno domacim lopovom a sve ide kroz narodne pare !

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna