Ukoliko mađarska kompanija MOL odustane od kupovine ruskog udela u Naftnoj industriji Srbije, ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović izjavila je da Srbija u tom slučaju ima i plan B i plan C.
Braca hoce da operu 2 milijarde, i to je iskljuciv razlog. Kada Orbana vise nema da prikrije transakcije, uz masnu proviziju, sada se krenulo sa planom B. Prvi korak, da Djuro, Handanovic & co.pocnu da pricaju bajke u etar kako Srbija nije zadovoljna uslovima (kao manjinski partner se inace puno pitamo).
Izvukao se Oskar oko Litijuma, ali ce mu ovo doci glave, cim Madjar pocne da otvara arhivu sa Orbanovim brljotinama.
Nemoguće je pogledati snimke iz mordora od pre neki dan, tu bednu manifestaciju očiglednog očaja i poraza, izmoljenu od Kijeva u poslednjem trenutku, putina koji izgleda kao krhka, slomljena olupina, a ne zaključiti da i on zna da, bez obzira kakva je parada 2027, ako je uopšte bude, on njom svakako neće predsedavati. Pao mi na pamet Adolf koji štipka za obraščić onu decu koju šalje u sigurnu smrt dva dana pred pad bunkera.
On zna da je kraj, al’ Zrbi još ne znaju. Još mu čuvaju NIS pa makar na svoju štetu.
Orbanovi mediji, što je još sramnije, čak i Javni tv servis M1, u toku kampanje su govorili da Peter Mađar ne govori sa svojim sinovima i da ih nije video mesecima.
Nedavno su se javno izvinili Mađaru i rekli da je iz Orbanovog tima naloženo da se da laž pročita, i to 4 puta dnevno. Naravno, i slika sa inauguracije novog premiijera Mađarske u subotu, jasno govori kolilo su bili spremni da lažu.
Kao i Vučićev režim.
Samo lažu.
prodamo a posle otkupljujemo, isto kao i telekom ( dva puta), komunisticki fazoni sa ,,strateskim partnerom,, odnosno domacim lopovom a sve ide kroz narodne pare !
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Srbija ima plan B i C za NIS: Sprema li država otkup ruskog udela?
Autor: Danas (Suzana Peljto)
Info
•11.05.2026.
•21:00 > 20:45
Komentari 17
dacic
bagra ce napraviti samo stetu jer to odlicno rade
Brane
zztop
Neko
Izvukao se Oskar oko Litijuma, ali ce mu ovo doci glave, cim Madjar pocne da otvara arhivu sa Orbanovim brljotinama.
Aleksej
Macka prede
Mis se mota
Oko plota
Hoce sira
Macki ne da mira...
Savica
Voša
Zamenik zamenika
Particulare matter
On zna da je kraj, al’ Zrbi još ne znaju. Još mu čuvaju NIS pa makar na svoju štetu.
Nenad
Plaćač poreza
Nedavno su se javno izvinili Mađaru i rekli da je iz Orbanovog tima naloženo da se da laž pročita, i to 4 puta dnevno. Naravno, i slika sa inauguracije novog premiijera Mađarske u subotu, jasno govori kolilo su bili spremni da lažu.
Kao i Vučićev režim.
Samo lažu.
S
Sbrski
Ssy
ns
Lale
Dejan
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H