Autor: Dojče Vele (Tim Gosling)

Info
12.05.2026.
16:24 > 16:12
Kako bi popravilo narušene odnose s Briselom, novo mađarsko rukovodstvo želi da zemlja do kraja decenije uvede evro. Međutim, uz slabu privredu i kratke rokove, stručnjaci upozoravaju da će put biti težak.
  • labud

    12.05.2026 22:51
    garnitura iz Brisela fenomenalno je uspela da ukloni Orbana Viktora. Došao je Murta ,poslanik Brisela, uzjahao, fenomenalno koristi Fejsbuk i glasove 3,4 miliona glasača, ima svileni gajtan i globalističku garnituru direktora kao ministre i uvešće demokratiju. Na mistrima okačene : sve same vrline, stručnost , Evropske vrednosti i Evropske perspektive, Evropski standard. Svi dobijaju /kućicu od čokolade i vrata od marmelade...
  • Srda

    12.05.2026 18:32
    Srda
    Ja mislio da su odavno uveli evro
  • Nenad

    12.05.2026 17:57
    Jasna je trajektorija postajanja globalne finansijske kolonije. Čim je preuzeo vlast, pred njega je stavljen prvi zadatak a to je totalni gubitak finansijske autonomije. Posle uvođenja evra ima da rade kako kažu Panama i Sejšelska ostrva.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna