Autor: Nova.rs

Info
12.05.2026.
17:12 > 16:49
Studentski pokret u Beogradu najavio je veliki skup u Beogradu, na Trgu Slavija, za 23. maj.
  • Добро памтим све...

    14.05.2026 12:31
    Коментари ћацади
    ...су толико јадни, где се у свим њиховим смехотресима у празнинама од написаних речи уочава само страх...и то страх да ће добити отказ на измишљеним местима у државним фирмама, а да распродају Србије за то време не виде као нешто страшно
  • Jovan

    13.05.2026 18:04
    Najave
    Sve skupove najave kao veeliikii...a onda nista. Jos niste ništa naucili. Samo nervirate ljude i gubite i ono malo podrske sto ste nekad davno imali. Ne vrede nalepnice ni lazi svakog dana kako ste vi studenti i kako pobedjujete...tako se ne dobijaju izbori. Videcete.
  • Stanko Maksimovic

    13.05.2026 10:13
    Slavija
    Da li se moze toga dana doci vozom u bg?
  • betmen

    13.05.2026 07:58
    Hahahahahhaaaaa, kao kad tri babe iz komšiluka sednu na klupu na šoru i počnu da razglabaju šta ima u selu, e tako i vi sa vašim rešenjima....
  • Marko

    13.05.2026 06:14
    Kasno Marko na Kosovo stize!
  • Johnny

    13.05.2026 02:27
    Idemooo
    Decu da podržimo iz sve snage !!!

  • Popka Bebić

    13.05.2026 02:06
    Smarači
    Zabole vas tuki što na primer neko od nas mora da putuje na posao sa jednog na drugi kraj I ŠTO SVAKI PUT IDEM PEŠKE DOBAR DEO, jer nemam da platim kiriju i račune kao što vama plaćaju roditelji. Idite kod Vučića i Brnabe ispred pa im pravite pometnju i skinite nam se sa mozga više. Ništa uradili niste, bolje idite učite ili radite nešto, 80% vas ne zna da isprži jaje, vi da vodite državu, ajde bežite.
  • Milan

    13.05.2026 00:08
    A sta ako lazete?
    Ja znam da necete ponuditi ni jedno, jedino resenje.

    Resenje nije „hocemo izbore“, resenje nije „hocemo da vladamo“, to je cilj, a resenje ima drugacije znacenje.

    Resenje bi bilo: hocemo da pobedimo na izborim, da bi ostvarili X, ulozili Y, plasirali Z, itd. Vi, na zalost, za to niste sposobni. Za to su potrebna imena, struka, iskustvo, a vi nemate nista od toga, a ogradjujete se od, na primer, Marinike Tepic.
  • Nenad

    12.05.2026 23:58
    Mladost oslobađa Srbiju!
    Svako ko je protiv mladosti, inteligencije, znanja, stručnosti i pravdoljubivosti koju studentski pokret predstavlja, neka se zapita kako je dospeo na mračnu stranu mafije, pohlepe, politike, korupcije protiv svog naroda.
  • @Backa

    12.05.2026 23:47
    Jedino pitanje je trenutno da li si za mafiju ili si za studente, mada to me treba ni da bude sporno
  • Backa

    12.05.2026 22:45
    Da li ste za ulazak Srbije u EU ili niste, pitanje svih pitanja
  • Vrhovni arhitekta

    12.05.2026 21:54
    Racunajte na nas
    Dolazim i dovozim pun auto posto ce opet blokirari voz napacene lopovske duse.
  • Robin hud

    12.05.2026 21:15
    V
    Bravo. Svaka vam čast na strpljivosti i upornosti.
  • /

    12.05.2026 21:00
    /
    sansa je propustena
  • Filip

    12.05.2026 20:38
    Očekujem još blebetanja i opštih mesta.
  • misko

    12.05.2026 20:08
    pamet,mladost,postenje il caci
    AV se kaje sto izbore nije raspisao pre godinu i po dana. Sada mu je kasno, znamo mi a znaju i oni dosao im je kraj vladavine i lopovluka.
  • Atanas

    12.05.2026 19:44
    Krajnje je vreme
    Dobro je govoriti o rešenjima jer se o istim nije mnogo govorilo do sada.
  • Koferce

    12.05.2026 19:42
    Puuumpaaaj
    Ideeemoooo!
  • BK

    12.05.2026 19:02
    Na zidovima Beograda se vodi rat. Porukama nade i porukama mrznje.

    Vučić je upregao podanike koji crnim sprejom ogromnim slovima na kamenim fasadama pisu neizbrisive poruke mrznje protiv studenata i gradjana (“blokaderi ustase”) i protiv rektora Djokica (“rektor u zatvor”, “rektor lopov”, “rektor ustasa”).

    Studenti poručuju nadu, na malim nalepnicama 3 x 15 cm.
  • Grbavica

    12.05.2026 18:31
    Grbavica
    Podrska i vidimo se
  • Po iskustvu

    12.05.2026 18:01
    Ma daj....kakvi govori?! Hocemo li da ih skidamo ili ne? Opet ce se ljudi skupiti i bice veliko nista. Ovo vam je dokaz da je sluzba i ovo organzovala kako bi samo zamenila istrosenog igraca. Buci, buci, pardon, pumpaj, pumpaj. Marketing majstori cak i ne sakrivaju rukopis.
  • К

    12.05.2026 17:55
    К
    Решење је смена власти и корените промене система са младим људима.
  • Nikola

    12.05.2026 17:42
    Opet ce da budu "dojave o bombama" u vozovoma i autobusi nece voziti 22. i 23. Maja. Da li mozda mislite da ce Aca Srbin da dozvoli da se na Slaviji okupi nekoliko stotina hiljada ljudi?
  • Bananamen

    12.05.2026 17:38
    Odlican korak! Pumpaj!
  • Ns

    12.05.2026 17:30
    Cccc
    Hahahah,cuj oni imaju resenja.pa 18 meseci nijedan protest ispred andricevog venca da se smeni jedini krivac.ljudi sta je vama pa od pocetka su kao redari stitili od besa naroda skupstinu,predsednistvo,sns kancelarije.zbog njih je ostao na vlasti.narod je hteo da ga smeni. Pa prihvataju njegove izborne uslove. Pa u 10 opstina nevidjena kradja oni priznaju rezultate,samo u vlast bez skole

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna