...су толико јадни, где се у свим њиховим смехотресима у празнинама од написаних речи уочава само страх...и то страх да ће добити отказ на измишљеним местима у државним фирмама, а да распродају Србије за то време не виде као нешто страшно
Sve skupove najave kao veeliikii...a onda nista. Jos niste ništa naucili. Samo nervirate ljude i gubite i ono malo podrske sto ste nekad davno imali. Ne vrede nalepnice ni lazi svakog dana kako ste vi studenti i kako pobedjujete...tako se ne dobijaju izbori. Videcete.
Zabole vas tuki što na primer neko od nas mora da putuje na posao sa jednog na drugi kraj I ŠTO SVAKI PUT IDEM PEŠKE DOBAR DEO, jer nemam da platim kiriju i račune kao što vama plaćaju roditelji. Idite kod Vučića i Brnabe ispred pa im pravite pometnju i skinite nam se sa mozga više. Ništa uradili niste, bolje idite učite ili radite nešto, 80% vas ne zna da isprži jaje, vi da vodite državu, ajde bežite.
Ja znam da necete ponuditi ni jedno, jedino resenje.
Resenje nije „hocemo izbore“, resenje nije „hocemo da vladamo“, to je cilj, a resenje ima drugacije znacenje.
Resenje bi bilo: hocemo da pobedimo na izborim, da bi ostvarili X, ulozili Y, plasirali Z, itd. Vi, na zalost, za to niste sposobni. Za to su potrebna imena, struka, iskustvo, a vi nemate nista od toga, a ogradjujete se od, na primer, Marinike Tepic.
Svako ko je protiv mladosti, inteligencije, znanja, stručnosti i pravdoljubivosti koju studentski pokret predstavlja, neka se zapita kako je dospeo na mračnu stranu mafije, pohlepe, politike, korupcije protiv svog naroda.
Na zidovima Beograda se vodi rat. Porukama nade i porukama mrznje.
Vučić je upregao podanike koji crnim sprejom ogromnim slovima na kamenim fasadama pisu neizbrisive poruke mrznje protiv studenata i gradjana (“blokaderi ustase”) i protiv rektora Djokica (“rektor u zatvor”, “rektor lopov”, “rektor ustasa”).
Studenti poručuju nadu, na malim nalepnicama 3 x 15 cm.
Ma daj....kakvi govori?! Hocemo li da ih skidamo ili ne? Opet ce se ljudi skupiti i bice veliko nista. Ovo vam je dokaz da je sluzba i ovo organzovala kako bi samo zamenila istrosenog igraca. Buci, buci, pardon, pumpaj, pumpaj. Marketing majstori cak i ne sakrivaju rukopis.
Opet ce da budu "dojave o bombama" u vozovoma i autobusi nece voziti 22. i 23. Maja. Da li mozda mislite da ce Aca Srbin da dozvoli da se na Slaviji okupi nekoliko stotina hiljada ljudi?
Hahahah,cuj oni imaju resenja.pa 18 meseci nijedan protest ispred andricevog venca da se smeni jedini krivac.ljudi sta je vama pa od pocetka su kao redari stitili od besa naroda skupstinu,predsednistvo,sns kancelarije.zbog njih je ostao na vlasti.narod je hteo da ga smeni. Pa prihvataju njegove izborne uslove. Pa u 10 opstina nevidjena kradja oni priznaju rezultate,samo u vlast bez skole
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Studenti pred veliki skup u Beogradu: Govoriće se o rešenjima
Autor: Nova.rs
Info
•12.05.2026.
•17:12 > 16:49
Komentari 25
Добро памтим све...
Jovan
Stanko Maksimovic
betmen
Marko
Johnny
Popka Bebić
Milan
Resenje nije „hocemo izbore“, resenje nije „hocemo da vladamo“, to je cilj, a resenje ima drugacije znacenje.
Resenje bi bilo: hocemo da pobedimo na izborim, da bi ostvarili X, ulozili Y, plasirali Z, itd. Vi, na zalost, za to niste sposobni. Za to su potrebna imena, struka, iskustvo, a vi nemate nista od toga, a ogradjujete se od, na primer, Marinike Tepic.
Nenad
@Backa
Backa
Vrhovni arhitekta
Robin hud
/
Filip
misko
Atanas
Koferce
BK
Vučić je upregao podanike koji crnim sprejom ogromnim slovima na kamenim fasadama pisu neizbrisive poruke mrznje protiv studenata i gradjana (“blokaderi ustase”) i protiv rektora Djokica (“rektor u zatvor”, “rektor lopov”, “rektor ustasa”).
Studenti poručuju nadu, na malim nalepnicama 3 x 15 cm.
Grbavica
Po iskustvu
К
Nikola
Bananamen
Ns
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H