Autor: Insajder (Rajko Martinović)

Info
13.05.2026.
16:00 > 16:03
Imajući u vidu nepredvidljivost tržišta goriva zbog rata u Iranu, Srbija pre ili kasnije može da očekuje nova poskupljenja.
  • Mona Liza

    19.05.2026 21:56
    Riknuo tigar
    Plate i penzije nikad veće.
    Stabilan dinar samo inflacija i cene divljaju na svim nivoima.
    Čabar.
  • Лаки

    15.05.2026 14:17
    Najezda parazita
    Mnogo se parazita, političara i neradnika u ovoj državi namnožilo, to je glavni uzrok naše propasti.
  • da

    15.05.2026 04:45
    cene skacu, kvalitet pada
    raspad na sve strane
  • Vlada

    14.05.2026 07:11
    Ljudi su u takvoj situaciji trenutno da će uskoro početi da skidaju sijalice i sede u mraku, kupuju manje i jedu još manje, a na zimu da oblače 2-3 duksa i duple trenerke jer će ih biti strah da malo jače odvrnu grejanje, i oni bi još podizali cene ...
  • Aleksej

    14.05.2026 06:54
    Srbistan
    Cena se spustila ispod 100 $ po barelu, hoce se sada i kod nas na pumpama vratiti cene na prethodni nivo?

    Hocete da vam kazem da li ce?

    Hoce u vrazijoj materi.
  • dacic

    14.05.2026 01:57
    neverovatno, zar u srb opet rast cena, a tek su digli penzije
    znaci penzioner opet u glad fazu prelazi
    bagro bagrina kad ce ti kraj
  • Pajo

    13.05.2026 23:41
    omg
    Hleb 100eura...
  • Dragan

    13.05.2026 19:34
    Prema pouzdanim procenama, do kraja 2027. čak do 40% IT kadra odlazi na biro za zapošljavanje. Postoji i procena koja kaže da će to biti 65%. Kvadrat ide na 5000 evra, gorivo postaje luksuz, poljoprivreda opada na 35% trenutnih kapaciteta. Biće veselje ali samo kod novih vlasnika Srbije i svog njenog kapital. Oni, naravno, žive daleko odavde u toplim vodama ofšor zone.
  • Miro

    13.05.2026 19:27
    Dovoljna je SNS sekta, da sve ponovo poskupi.
  • Realista

    13.05.2026 18:46
    baba Jaga
    ...eno baba iz NBS rekla inflacija 3,5%, +-1,5%...
  • R

    13.05.2026 18:34
    R
    E pa narode upamtite ovo i sve ostalo pa vratite na izborima.
  • R

    13.05.2026 18:34
    R
    E pa narode upamtite ovo i sve ostalo pa vratite na izborima.
  • Zebra

    13.05.2026 18:24
    Uvek se setim da mleko iz Srbije manje košta u CG! Da plazma manje košta na Malti! Da gorivo koje se uvozi prerađeno manje košta i u BIH i u MK!

    Moraće da poskupi kako bi se nastavilo finansiranje kartela!
  • Случај

    13.05.2026 16:38
    Па добро, не морам се ја шишати.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna