Autor: Danas (Nađa Vukajlović)

Info
17.05.2026.
21:19 > 21:25
Hapšenje bivšeg načelnika beogradske policije Veselina Milića zbog sumnje da je prikrivao teško ubistvo u pokušaju, otvorilo je sumnju u povezanost samog vrha vlasti i mafije, ali i političke odgovornosti MUP-a.
  • zztop

    18.05.2026 11:53
    Šta će biti sa dačićem , pa biće po onoj partijskoj - pojavu osuditi druga spasiti , xaxaxaxaxa ... dačić se pokazao kao teflon za sve krize ...
  • Nikola

    18.05.2026 08:16
    Dačić je ucenjen od strane AV i ne sme da podnese ostavku iako to odavno želi.
  • Ispod

    18.05.2026 08:11
    iracionalne "perjanice" lažnog patriotizma, klero- nacionalizma, Srbija se "davi" u korupcionim, kriminogenim aferama aktuelne vlasti, tabloidnoj medijskoj lobotomiji, akcijskoj rasprodaji strateških resursa, nepomirljivoj podeli i dehumanizaciji gradjana na dva tabora, rušenju temelja vrednostnog sistema i u svim oblicima nasilja. Čestitam, ovakvom narodu nije potreban neprijatelj spolja, sam sebi je najveci neprijatelj.
  • Ex faca

    18.05.2026 08:04
    Uh jbt
    Šuplja i vlast i država od baba sere do vrha. Treba tu septičku jamu očistiti ponekad
  • Vojka

    18.05.2026 07:14
    E crno-crvena koalicijo, radikalsko-komunisticka.
    Hajde sto ste podelili i zavadili građane, narod, crkvu, porodice, a sto posvadjaste kriminalce?
  • Mihajlo

    18.05.2026 07:00
    Ništa...
    Ne treba ništa... Dačić se ionako ne pita za bilo šta... Još mu nisu dali tekst šta treba da kaže. Pustite ga neka sedi u vladi.
  • dacic

    18.05.2026 03:38
    i on je drug clan, mogao bi da za drugove podmetne ledja
    ipak je on vladar postene panduracije
  • Milica N.

    18.05.2026 00:24
    Haha
    On se u policiji pita kao moja baba u Finskoj
  • Miljacka

    18.05.2026 00:19
    " Ja sve ove dane čekam da mi svane
    Da vidim tvoj dragi lik...
    Ja sve ove dane tešim jarane
    A bolan sam više od njih"
    ... I svanulo
    Ukazao se se lik juče u Kragujevcu...
    I posle SM - SM !!!
  • Srećko Šojić

    18.05.2026 00:09
    Vrana vrani oči ne vadi!
    PS.Toliko se nasekirao da će morati da skokne do Monte Karla da obiđe vilu!
  • NS oldtajmer

    17.05.2026 23:42
    Sakriće se ...
    u tetkino koferče
  • Mimi

    17.05.2026 23:28
    Bez izlaza
    Deluje mi da je i on sam zarobljen i da ne sme nista sam da odlucuje.Verujem i da bi se sklonio iz politike, ali ne moze.Sigurno je i sam ucenjen.
  • Goran

    17.05.2026 22:26
    Ništa, samo se čisti policija od blokaderskih kriminalaca.
  • Miko

    17.05.2026 22:07
    Šta će biti sa dačićem? NIŠTA. Evo,ko sme u opkladu?
  • Maja

    17.05.2026 22:06
    Po običaju, ništa.
  • Bivši Sadašnji Buduć

    17.05.2026 22:02
    teška priča
    I šta nas čeka kada sve i padne AV sa neke od fotelja? Pa i da ne bude premijer?

    Toliko smo u glibu da se ni pipci iz 90ih a kamoli sadašnji ne mogu lako odstraniti iz inatitucija koje čine ovu državu.
    Njihovi poslušnici će mesecima ostati da u pozadini čiste, dojavljuju i menjaju istinu zarad ličnih interesa i naloga koje budu dobijali.
    Čeka nas još duuuga duga borba.
  • Mrgud

    17.05.2026 21:59
    Pa
    Nece biti nista,sta se u ovoj državi resilo,ko je odgovarao za bilo sta,samo odugovlači,zamori,sakri...i ide se dalje,to je kad polusvet,pokondireni ,iskompleksirani,i pogani vode državu.
  • Šta drugo…

    17.05.2026 21:56
    …očekivati od koferčeta…
    :/
  • Kokša iz Karlovaca

    17.05.2026 21:56
    PIŠONJA I ŽUGA
    Dva verna druga.
  • bata_sky

    17.05.2026 21:46
    Biće ministar nečeg drugog, čovek je politička bubašvaba koja preživljava i nuklearni udar i sopstveni resor.
  • Г

    17.05.2026 21:45
    Г
    Оставка, сменом власти и одговорност јер без тога нема ништа, сем бесмислених прича.
  • Cc

    17.05.2026 21:37
    Evo odma da vam ja kazem,nece biti bas nista.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna