Autor: Dimitrije Božović

Info
03.06.2026.
11:31 > 11:48
Za one koje mrzi da čitaju evo ukratko: Blago onima koji nemaju para da idu na Svetsko ove godine.
  • neko

    03.06.2026 16:09
    Solidan rant
  • Telep

    03.06.2026 14:12
    Zaključak?
    Zaključujem da mi ni na ovakvo takmičenje nismo uspeli da odemo.
    Ne brinite povećaće Đani na 64,eto nama onda prilike.
    A dotle atlas u ruke pa da nešto naučimo o ostrvima i ostalima.
    Naravno,da se sva rodbina igrača dotle poženi i poudaje kako bi Veljko okupio kakav takav tim,jadan čovek,ko mu uvali ovaj krompir.
  • Darko ns

    03.06.2026 13:49
    Fudbal
    Fudbal sam stvarno voleo i da igram i da gledam.Vremenom mi se zbog svega smucio na nivo gadjenja ali opet drago mi je kad vidim da ni u svetu nije bolje i da smo svi u istim g….
  • Dogdor Bob

    03.06.2026 13:29
    Isti Mige...
    ...ovaj genijalac.
  • Biljana 72 NS

    03.06.2026 13:18
    Odličan tekst!
    Bravo!
    Sledeća tema bi možda bila takođe zanimljiva za tekst: Zašto je nestašica sličica za album SP 2026?
  • Pavle

    03.06.2026 12:41
    Vrh
  • boger

    03.06.2026 12:34
    Petit pays
    Da ne beše Cesarie Evore ne bih do sada ni čuo za Zelenortska Ostrva. Učimo geografiju uz pivo, grickalice i drugare...
  • Ns

    03.06.2026 11:59
    Ns
    Bravo!
  • Prostak iz Cipuljica

    03.06.2026 11:57
    Dobar clanak, Dimitrije, ziv bio!

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna