Autor: Beta

Info
05.06.2026.
20:16
Predsednik Rusije Vladimir Putin odbio je danas predlog predsednika Ukrajine Volodimira Zelenskog za direktne pregovore o okončanju rata i rekao da taj sastanak "nema svrhu".
  • Кебоја

    06.06.2026 09:15
    !
    @plaćač poreza
    Ако заиста мислиш да је Зеленску надмоћнији од Путина, онда треба да одеш да се пријавиш у циркус Медрано и да са њима путујеш по свету.
    Чуј Путин се палши Зеленског. Пакао..
    Свакако презирем обојицу.
  • @placac poreza

    06.06.2026 09:01
    Pa vise treba zelenskom sastanak sa putinom, nego obrnuto, zar ne? To ti je kao kad pozoves devojku na dejt, a ona nije zainteresovana...
  • vojka

    06.06.2026 08:08
    Rat je kada jedni druge ubijaju muškarci koji se međusobno ne poznaju, po naređenju muškaraca koji se međusobno poznaju, ali ne ubijaju.
  • Plaćač poreza

    06.06.2026 07:33
    putin je kukavica.Kao i Vučić. putin je kukavica kao i svaki diktator i plaši se Zelenskog. Sreli su se samo jednom, u Parizu. u decembru 2019, a kukavica putin. je očigledno pomislio: Nikada više! Shvatajući da je Zelenski daleko nadmoćniji od njega.
  • fff

    06.06.2026 07:15
    Slava herojskom ukrajinskom narodu!
  • Aleksej

    06.06.2026 06:07
    Sustav
    Psov'o je Braca i krivce i žrtve
    puške i vaške i rov prepun blata
    rek'o je: ne mož' izbrojati mrtve

    jer su se carevi igrali rata

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna