Autor: Danas (S. Čongradin)

Info
14.06.2026.
13:00 > 12:05
Evropska unija je jasno rekla šta očekuje od Srbije - ako se to ne ispuni, postoji ogromna šansa da EU ne prizna izbore, izneo je u javnost ovakvo stanovište profesor univerziteta u penziji i bivši ambasador Ivan Vujačić
  • Nikola

    14.06.2026 14:01
    To u Srbiji nebi menjalo nista na unutrasnjo politickom planu. I dalje bi vlast bila oba izabrana pokradenim izborima. Na spoljno pokitickom planu bi Sebija bila u izolaciji i pod nekoj vrsti sankcija od strane zapada. Kina i Rusija bi i dalje podrzavali vlast u Srbiji posto im treba pion u srcu Evrope.
  • Марија

    14.06.2026 13:46
    Зна се да ЕУ
    не одговора победа студената и да ће до краја подржавати вазални режим Александра Вучића
  • C16

    14.06.2026 13:45
    Али зато
    ЕУ признаје Зеленског иако му је мандат истекао још 2024 а избори нису одржани. Или пак, признаје изборе на КиМ који нису по законима Републике Србије јер као што знамо ЕК не признаје тзв.Косово
  • Vlada

    14.06.2026 13:45
    EU je bezbroj puta do sada dokazala da je za njene principe na teritoriji Srbije boli uvo. Njima je samo vazno da njihove firme mogu da vrsljaju ovde i da nam uvaljuju avione i sta vec a ko je na vlasti i dali taj u buradima betonira ljude ili batina studente, to se njih ne tice.
  • Steva

    14.06.2026 13:35
    Prvo mi nismo članica EU,drugo nismo ni Rumunija.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna