Autor: N, Insajder, 021

Info
19.06.2026.
20:11 > 20:15
Da ova vlast nema nikakve veze sa upotrebom zvučnog oružja ili sredstva na protestu 15. marta, ona ne bi radila sve ono što je radila u proteklih 15 meseci, već bi sprovela temeljnu istragu, smatra pravnik Vladica Ilić.
  • Bor Boranin

    24.06.2026 13:04
    LAŽ ILI ISTINA?
    Više od godinu otkad je na hiljade građana prisutnih na studentskom protestu 15. marta 2025. svedočilo o upotrebi „zvučnog topa“, institucije Srbije nisu uspele da objasne i dokažu šta se zapravo tada dogodilo. Jedni tvrde da je bio „zvučni top“, Drugi-vlast tvrdi da nije u toku oko pojave i delovanja „zvučnog topa“, i da nije bio nikakav „zvučni top“, a o istini još se lome koplja. Čak i najinformisaniji funkcioner Vučić nema nikakve informacije da je bio „zvučni top“, a oni koji tvrde da su ga osetili, njima vlasti ne veruju. Gde je istina, u narodu ili u vlastima?
  • Marko

    21.06.2026 16:25
    Izgleda da su studenti srusili i nadstresnicu i pucali sami u sebe. Kako nam radi VJT sve je po njima moguce, samo nikad vlast nije kriva. Sramota!!!
  • Кале

    20.06.2026 08:41
    Звучни топ
    Лаж о звучном топу је раскринкана .
  • Jeste

    20.06.2026 08:24
    Tacno
    Je, sve je suprotno i nastavljaju, pa istraga je u punom jeku, otkrice se sve i nikakva inverzija tu nece pomoci-dzaba. Isto i za nadstresnicu sve ce biti otkriveno. Inverter masina dozivela debakl.
  • Pinokio

    20.06.2026 07:41
    01.11.2024,predsednik Srbije, Vučić, uveče: eto, samo tu nadstrešnicu nismo rekonstruisana.
  • Imre

    20.06.2026 07:39
    Možda, ali možda i jeste tako, namešteno.
    Ali činjenice narednih dana su izjave ministra i direktora policije:
    - nemamo zvučni top
    - imamo ali neraspakovani u podrumu,
    - jesmo ih izneli na protest, ali nemaju akumulatore

    Studenti pobeđuju
  • Vesna

    20.06.2026 07:36
    Dobro.
    Ali hajde malo da pričamo i o načelniku bg policije, Miliću i povezanosti policije sa kriminalcima. Mnogo bitnija tema.
  • Neko

    20.06.2026 07:10
    ?
    Što bi moja pokojna baba rekla:,,Dupe gaće žvaće,sinko".
  • MISONS

    20.06.2026 06:25
    Spin
    Zvučni top je skretanje teme sa Medenice. Svi mediji pišu nekakve gluposti o zvučnom topu, a Medenica je u drugom planu. Ne nasedajte i ne objavljujte više tekstove o zvučnom topu.
    Poslednje od Medenice je bila priča da je propao pokušaj ubistva Goranca. On je jedan od investitora u NS i navodno je pobegao. Tako Medenica tvrdi. Što to ne istražite. A pustite VJT da mlati praznu slamu sa zvučnim topom.
  • Krsta

    20.06.2026 05:39
    Dosta
    Pretrpeli su strah, boze pomozi…….
  • Steva

    20.06.2026 05:19
    pobrkao si lončiće
    Bogdan
    19.06.2026 • 20:56
    Samo se treba setiti da je izveštaj FSB sadržao slova koja se uopšte ne koriste u ruskom jeziku. Toliko o tome. Treba da se smene ove žrtve koje su već dosta godina na vlasti.

    Koje žrtve ti spomunješ ? Pa nisu ti oni žrtve nego smo mi nesretan narod žrtve,a ovi što su na vlasti su beskrupulozna i odvratna bagra koja nas teroriše dugi niz godina i kao takvi ne mogu biti žrtve.
  • Nidza

    20.06.2026 03:18
    Nismo svi bili tamo ali ja svom bratu verujem, a vama nista. Ne slusam ja vlast ili opoziciju, niti studente. Moj brat je bio i on je rekao i 3 puta sam ga pitao i posetio uzivo i rekao mi je. To je sto se mene tice zavrsen slucaj.
  • Спасенија Бабовић

    20.06.2026 01:06
    Стигла су истраживања јавног мњења и нису добра за Вучић Александра и његову криминалну клику.Неки од његових склапају покушавају да склопе неке делове и лудак је то сазнао.Народе нема страха много их је мање и то много мање и то треба да покажемо сутра у Новом Саду и следеће недеље у Краљеву.СТУДЕНТИ ПОБЕЂУЈУ,,а ти Вучићу узми нови сапун па лагано за Пожаревац.
  • Damir

    20.06.2026 00:45
    Bio
    Je zvucni jasno ko dan al mi se krecemo jos u mestu ja ne vidim milimatar napredka samo vika studenti studenti a rezultata nigde da se razumemo politika me ne zanima od politike svaciji zivot zavisi dok smo u srbiji
  • Boškić

    19.06.2026 23:53
    Rotkva
    Gospodo, providno naginjete blokaderima. Normalni ?!
  • Istina

    19.06.2026 23:12
    Dajte ljudi, ne zamajavajte narod sa ovim glupostima.
    Oni više na znaju na šta da "pecaju" pa pokušavaju sa ovim nebulozama.
    Imatre sutra protest u vašem gradu, posvetite se tome a ne ovim glupostima.-
  • zzz3

    19.06.2026 22:45
    Gube se sve više, lažu sve više i postaju sve opasniji. Moraju biti zaustavljeni pre nego što izvedu tenkove na ulice, a taj trenutak je takođe sve bliže.
  • Cubi

    19.06.2026 22:42
    Svima je jasno da je ovo klasicni spin vlasti i vec vidjena metoda za to sto sami radimo optuzimo druge. Mislim da se ovo kao i svaki drugi nasilan incident ne sme zaboraviti i zbog toga mora neko odgovarati
  • Деда

    19.06.2026 22:30
    Господо адвокати,ако сте погледали емисију на РТС-у на којој је гостовао тужилац све би било јасно. Нема потребе за тим "ево ја сам први јавио",полако време одговорности долази. Занимљиво,нема коментара господе Поноша и Оленика
  • Timko

    19.06.2026 21:29
    Moj utisak je da je korišćenje zvučnog topa nesporno. Onakvo spontano kretanje-bežanje građana nemoguće je da bude organizovano, a tek kada se Dačić onako zapetljao kao pile u kučine bilo je jasno šta se desilo.
  • Istina

    19.06.2026 20:58
    Dajte ljudi, ne zamajavajte narod sa ovim glupostima.
    Oni više na znaju na šta da "pecaju" pa pokušavaju sa ovim nebulozama.
    Imatre sutra protest u vašem gradu, posvetite se tome a ne ovim glupostima.-
  • Bogdan

    19.06.2026 20:56
    Samo se treba setiti da je izveštaj FSB sadržao slova koja se uopšte ne koriste u ruskom jeziku. Toliko o tome. Treba da se smene ove žrtve koje su već dosta godina na vlasti.
  • Ej

    19.06.2026 20:35
    Da li ste realni?
  • C16

    19.06.2026 20:29
    Па када је
    Александар Вучић био у стању да потпише Броселски споразум и тиме призна независност Косова, онда је он способан за све. Да краде, расподаје, отуђује државну имовину и убија нашу децу и наш народ. Тај човек не осећа никакву кривицу нити грижу савест зато што је отварао два пута новосадску ж.станицу која није имала употребну дозволу и због чега је страдало 17 наших суграђана. Звучни топ је за њега кеса

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna