Kakav crni kargo, zemlja je okružena EU državama, NATO sa svih strana eto nas ko Asteriks samo u ovom crtanom Rim odnosi pobedu. Kome treba naša kriminalna carina, čim izađeš na strani autoput vidiš da se kamioni razilaze pred našom granicom.
Ima li jos ijedno javno preduzece u Srbiji, a da nije unisteno?
Sve unistiti pod hitno. Poslove davati samo privatnim konkurentima. Tu se lako djeli ispod ruke.
Ne mogu reci da mi je drago sto se otpustaju ljudi, mada znamo kako vecina dolazi na mesta u drzavnim firmama, ali mi je opet utisak da se ljudi mogu iskoristiti na bolji nacin koji bi znacio svima. Ovakvim nacinom rukovodjenja da otpustis 30% iz dravnih firmi niko ne bi ni skontao da ih nema. Znaci, trebaju nam strucni ljudi na rukovodecim pozicijama.
Pretpostavljam, na osnovu dosadašnje prakse u Srbiji i uništavanja firmi pred prodaju, da će otkaze prvo dobiti mašinovođe, ljudi iz održavanja i oni koji stvarno rade, dok će menadžment ostati u kompletnom sastavu.
Uništavanje ove firme je naveća sramota ove vlasti, ove države, tzv železničkih sindikata koji su to samo na papiru i koji sramotno ćute, a može se reći i sramota ovog naroda (čast izuzecima). Firma je opljačkana i na silu su joj oduzeti mnogi poslovi samo sa ciljem da se firma dovede do prosjačkog štapa. Kaže glavni razlog otpuštanja je loše poslovanje. Ma nije valjda. Ne, glavni cilj uništavanja firme i otpuštanja je sramno rasparčavanje firme i tajkunizacija koja se sprema uskoro i to svi znaju i svi se prave ludi i ćute. Glavni dasa koji sve to vodi je jedan ministar. I to se zna. Trenutno firma radi samo zahvaljujući železničarima radnicima koji vide šta im se sprema ali ne mogu da ostave firmu na cedilu. Ali sve je ovo itekako uticalo na bezbednost saobraćaja ali to izgleda nikoga nije briga.
Kako matematika kaze, to je minimum 2000 glasova protiv sistema a moguc umnozak je znatno veci. Ocigleno da je to radni rezultat ekonomskog tigra. Koji ovom cinom cisti teren stranoj kompanoji uz drzavnu subvenciju i skromnu proviziju .
Nesto tu smrdi... U pokrajinskim organima ljudi postaju tehnoloski viskovi, a postoji jako veliki broj ljudi na ugovor i niko od njih nije ostao bez ugovora.
Da firma ne posluje kako treba zbog nestrucnog menadzmenta uopste i ne sumnjam.
Radnici moraju vise i bolje da rade. To je lekcija za ostale firme. Predsednik je vec upozoravao na problem slabe produktivnosti radnika. Nisu slusali, evo posledica.
U razvijenim državama ako škripi u nekoj firmi prvo se menja rukovodstvo.Jedino ako neko misli da odpusti gomilu stranački zaposlenih likova koji samo fiktivno dolaze na posao a neki i ne dolaze.
Stare šeme su kao teget odelo, crne cipele i... još ponešto: nikad ne izlaze iz mode. Interesantno je kako privatnoj firmi koja se bavi istim poslom cvetaju ruže, a ova propada. I to sve od dolaska SNS kadrova. Najnoviji mladi v.d. master ekonomije se od prethodnog razlikuje što na naučio reč "optimizacija". Ako je neko zainteresovan, evo mu https://radar.nova.rs/drustvo/srbija-kargo-vagoni-niza-cena/ i tu može pronaći uputstvo za upotrebu državnih preduzeća. Srećno i napredno, o čemu god da se radi!
До скоро се Непоменик хвалио како је изградио пруге по целој земљи и тамо где их 50 година није било.
Пруга се гради када има потребе за њом.
Ако има потребе за пругом, има потребе и за железничким саобраћајем. Како путничким тако и теретним.
И сад неко да нас убеди да нема посла...
Kao skakavci. Posle SNS-a potop.
EPS u gubitku, železnica, telekom. Sve kadar Vučića.
Ovo što vode stranci, svi pozitivno posluju, aerodrom, NIS, Smederevo, Bor.
Pa kako to prepošteni Vučiću?
Ukleti i prokleti od svevišnjeg od ovog jos malo normalnog naroda sto od tuge tumara po ravnici zavijeno u crno sa nesto malo para koje čuvaju za sveće i cveće obučeni okupani i lepo obučeni posto ne znaju sta ih usput moze poklopiti i gde njih nekog njihovog nema razlike.
To treba da urade i sa ostatkom pa da lepo zatvore to smeće od firme. I onako 90% putnika su njihovi radnici. Ima ih ko kusih pasa uhlebljenih, a da tu ne rade ja ne znam bi mogli!
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Preduzeće "Srbija Kargo" otpušta više od 420 ljudi, razlog - loše poslovanje
Autor: Danas (Suzana Peljto)
Info
•23.06.2026.
•10:55
Komentari 23
Mile
Sta jos ima
Sve unistiti pod hitno. Poslove davati samo privatnim konkurentima. Tu se lako djeli ispod ruke.
Studenti pobedjuju
Toma
Ivana
Aca
Trta
Osto'ja
Direktorima
Direktorima otkaz a ne radnicima.
Ne znaš da obezbediš posao ni da organizuješ ljude otkaz.
///
Da firma ne posluje kako treba zbog nestrucnog menadzmenta uopste i ne sumnjam.
Radomir
Dragan
Jakobsfield
Milan NS
Пруга се гради када има потребе за њом.
Ако има потребе за пругом, има потребе и за железничким саобраћајем. Како путничким тако и теретним.
И сад неко да нас убеди да нема посла...
Grues
Boki
EPS u gubitku, železnica, telekom. Sve kadar Vučića.
Ovo što vode stranci, svi pozitivno posluju, aerodrom, NIS, Smederevo, Bor.
Pa kako to prepošteni Vučiću?
Vesna
Kaćanin
Dušan
Liqudator
JVMU
Dzoni
Паја
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H