Autor: Danas (Suzana Peljto)

Info
23.06.2026.
10:55
Javno preduzeće "Srbija Kargo" planira da otpusti oko 420 radnika do kraja ovog meseca zbog lošeg poslovanja kompanije.
  • Mile

    23.06.2026 12:41
    Kakav crni kargo, zemlja je okružena EU državama, NATO sa svih strana eto nas ko Asteriks samo u ovom crtanom Rim odnosi pobedu. Kome treba naša kriminalna carina, čim izađeš na strani autoput vidiš da se kamioni razilaze pred našom granicom.
  • Sta jos ima

    23.06.2026 12:23
    Obavezno ugasiti
    Ima li jos ijedno javno preduzece u Srbiji, a da nije unisteno?
    Sve unistiti pod hitno. Poslove davati samo privatnim konkurentima. Tu se lako djeli ispod ruke.
  • Studenti pobedjuju

    23.06.2026 12:21
    Ne mogu reci da mi je drago sto se otpustaju ljudi, mada znamo kako vecina dolazi na mesta u drzavnim firmama, ali mi je opet utisak da se ljudi mogu iskoristiti na bolji nacin koji bi znacio svima. Ovakvim nacinom rukovodjenja da otpustis 30% iz dravnih firmi niko ne bi ni skontao da ih nema. Znaci, trebaju nam strucni ljudi na rukovodecim pozicijama.
  • Toma

    23.06.2026 12:21
    otpremnine
    7 miliona evra za 400 otpremnina? Svako po 17.000e ?
  • Ivana

    23.06.2026 12:20
    Pretpostavljam, na osnovu dosadašnje prakse u Srbiji i uništavanja firmi pred prodaju, da će otkaze prvo dobiti mašinovođe, ljudi iz održavanja i oni koji stvarno rade, dok će menadžment ostati u kompletnom sastavu.
  • Aca

    23.06.2026 12:17
    Zona sumraka
    Uništavanje ove firme je naveća sramota ove vlasti, ove države, tzv železničkih sindikata koji su to samo na papiru i koji sramotno ćute, a može se reći i sramota ovog naroda (čast izuzecima). Firma je opljačkana i na silu su joj oduzeti mnogi poslovi samo sa ciljem da se firma dovede do prosjačkog štapa. Kaže glavni razlog otpuštanja je loše poslovanje. Ma nije valjda. Ne, glavni cilj uništavanja firme i otpuštanja je sramno rasparčavanje firme i tajkunizacija koja se sprema uskoro i to svi znaju i svi se prave ludi i ćute. Glavni dasa koji sve to vodi je jedan ministar. I to se zna. Trenutno firma radi samo zahvaljujući železničarima radnicima koji vide šta im se sprema ali ne mogu da ostave firmu na cedilu. Ali sve je ovo itekako uticalo na bezbednost saobraćaja ali to izgleda nikoga nije briga.
  • Trta

    23.06.2026 12:12
    Odlicno
    Kako matematika kaze, to je minimum 2000 glasova protiv sistema a moguc umnozak je znatno veci. Ocigleno da je to radni rezultat ekonomskog tigra. Koji ovom cinom cisti teren stranoj kompanoji uz drzavnu subvenciju i skromnu proviziju .
  • Osto'ja

    23.06.2026 12:09
    A kada bi...
    ..evidentirali sav promet?
  • Direktorima

    23.06.2026 11:58
    Otkaz
    Koji kriminal.
    Direktorima otkaz a ne radnicima.
    Ne znaš da obezbediš posao ni da organizuješ ljude otkaz.
  • ///

    23.06.2026 11:52
    Nesto tu smrdi... U pokrajinskim organima ljudi postaju tehnoloski viskovi, a postoji jako veliki broj ljudi na ugovor i niko od njih nije ostao bez ugovora.

    Da firma ne posluje kako treba zbog nestrucnog menadzmenta uopste i ne sumnjam.
  • Radomir

    23.06.2026 11:49
    nauk za ubuduce
    Radnici moraju vise i bolje da rade. To je lekcija za ostale firme. Predsednik je vec upozoravao na problem slabe produktivnosti radnika. Nisu slusali, evo posledica.
  • Dragan

    23.06.2026 11:43
    glupost
    U razvijenim državama ako škripi u nekoj firmi prvo se menja rukovodstvo.Jedino ako neko misli da odpusti gomilu stranački zaposlenih likova koji samo fiktivno dolaze na posao a neki i ne dolaze.
  • Jakobsfield

    23.06.2026 11:40
    Business as usual
    Stare šeme su kao teget odelo, crne cipele i... još ponešto: nikad ne izlaze iz mode. Interesantno je kako privatnoj firmi koja se bavi istim poslom cvetaju ruže, a ova propada. I to sve od dolaska SNS kadrova. Najnoviji mladi v.d. master ekonomije se od prethodnog razlikuje što na naučio reč "optimizacija". Ako je neko zainteresovan, evo mu https://radar.nova.rs/drustvo/srbija-kargo-vagoni-niza-cena/ i tu može pronaći uputstvo za upotrebu državnih preduzeća. Srećno i napredno, o čemu god da se radi!
  • Milan NS

    23.06.2026 11:36
    Па како?!
    До скоро се Непоменик хвалио како је изградио пруге по целој земљи и тамо где их 50 година није било.
    Пруга се гради када има потребе за њом.
    Ако има потребе за пругом, има потребе и за железничким саобраћајем. Како путничким тако и теретним.
    И сад неко да нас убеди да нема посла...
  • Grues

    23.06.2026 11:30
    ???
    500 eura po godini staza ili....
  • Boki

    23.06.2026 11:25
    Kao skakavci. Posle SNS-a potop.
    EPS u gubitku, železnica, telekom. Sve kadar Vučića.
    Ovo što vode stranci, svi pozitivno posluju, aerodrom, NIS, Smederevo, Bor.
    Pa kako to prepošteni Vučiću?
  • Vesna

    23.06.2026 11:22
    Direktore, sekretarica i direkciju ostaviti, radnicima otkaz. Oni su krivi. Nađite bolje radnike.
  • Kaćanin

    23.06.2026 11:20
    Ovaj Vučić i SNS bi i nakovanj pokvarili.
  • Dušan

    23.06.2026 11:14
    Pare
    U kakvoj mi državi živimo. A malo niže je vest da je Košarkarski savez Srbije dobio 349.900.000 dinara iz budžetske rezerve.
  • Liqudator

    23.06.2026 11:14
    Ukleti i prokleti od svevišnjeg od ovog jos malo normalnog naroda sto od tuge tumara po ravnici zavijeno u crno sa nesto malo para koje čuvaju za sveće i cveće obučeni okupani i lepo obučeni posto ne znaju sta ih usput moze poklopiti i gde njih nekog njihovog nema razlike.
  • JVMU

    23.06.2026 11:12
    To treba da urade i sa ostatkom pa da lepo zatvore to smeće od firme. I onako 90% putnika su njihovi radnici. Ima ih ko kusih pasa uhlebljenih, a da tu ne rade ja ne znam bi mogli!
  • Dzoni

    23.06.2026 11:11
    Krivac?
    Pa ko je kriv, radnici ili menadzment?
  • Паја

    23.06.2026 11:09
    Лоше пословање = велико крадуцкање

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna