Autor: Danas

Info
23.06.2026.
12:06
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić rekao je da će za most koji se gradi na mestu starog Savskog mosta predložiti da se zove "Novi srpski most".
  • Лиманац

    23.06.2026 14:31
    Живела Србија!
    Подршка господину Шапићу!
  • Riki

    23.06.2026 14:13
    Ne slažem se sa naprednjacima u milion stvari.Ali ovaj put mislim da nije loša ideja,da se zove tako.Ne razumem jedan deo naroda,pa šta bi ste vi,da se zove Turski ili koji drugi? Što se tiče Draže svakako da zaslužuje spomenik,i nije bio saradnik okupatora.Dragoljub Mihajlović je bio veliki čovek.Kao Srbin sam ponosan na njega
  • Miko

    23.06.2026 13:55
    Pa zato što ste vi, njegovi,konačno dokopali vlast i zato mi tonemo ispod dna. Zato.
  • Siniša

    23.06.2026 13:49
    Valjda zato što je bio kolaboracionista išto je vojska kojom je komandovao počinila genocid nad muslimanima i niz ratnih zločina nad Srbima.
  • LALA

    23.06.2026 13:48
    PROVOKACIJA
    Ova "ideja" dolazi od vrha sa ciljem što više podeliti,zavaditi i zatrovati gradjane Srbije izmedju sebe.Taktika Gebelsa.
  • drug Gvozden

    23.06.2026 12:38
    homo budalash
    A ja predlazem da se zove Marsala Tita. Pa ajde sad da se pobijemo?
  • nn

    23.06.2026 12:32
    Zato sto je bio saradnik sa okupatorom. Eto, to ti je reseno.
  • Х

    23.06.2026 12:30
    Х
    Зато што је сарађивао са нацистима и зато што се краљ одрекао монархије и расформирао четнички покрет у службу комуниста и признањем Тита као њеног врховног команданта. Јел мало или оћете још
  • Anita

    23.06.2026 12:30
    Zato što je bio saradnik okupatora!!
  • MilePub

    23.06.2026 12:29
    Nema niko nista protiv srpskog mosta, nego jednostavno zvuci jeftino i glupo.
    A za Drazu ne bih da komentarisem, ako je to u redu ...
  • Mihajlo

    23.06.2026 12:26
    -
    Lazni patriota kao i njegov sef...
  • h2o

    23.06.2026 12:20
    Gangula je u naletu kreativnosti i ovo su verovatno njegove najbrilijantnije ideje!
  • Ovo

    23.06.2026 12:20
    je bila tema seoskih ispičutura pred svitanje i zatvaranje bircuza. Sada, umesto tvrdnje MMF-a da Bg predstavlja finansijski rizik za ekonomsku stabilnost srbije, ovaj se brine o d.mihajlovicu.
  • Ljiljana

    23.06.2026 12:20
    Valjda Novi kineski most u Srbiji.
  • Bora

    23.06.2026 12:19
    Logičnije je da se most zove Kineski.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna