Autor: Beta

Info
26.06.2026.
11:36 > 11:05
Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) Miloš Vučević izjavio je da subotnji skup pred Vidovdan nije samo stranački događaj, već "narodno sabranje".
  • Жеки

    26.06.2026 13:19
    #Milica
    Како ? Ко је био вођа групе од њега тражи паре ако не да узео је твоју дневницу и одмах га пријави у НС централи мора ти вратити сада пре поласка. Не знам како сте остали без дневнице када се исплаћују свима у аутобусу још на почетку. И да вам кажем као и свима није више три хиљаде већ шест хиљада Вучић дуплирао веле за Видовдан и испод тога непристајте јер све трпају у лични џеп. Вучић не може то пратити и морате се и тересовати и бити обазриви. Свако добро и поздрав свима
  • Cedomir

    26.06.2026 13:17
    Tragikomedija
    To je skup "svesrpske" bjede,primitivizma,nazadnjastva i kukavelja.
  • Lily

    26.06.2026 12:59
    UV zračenje
    Hoce biti besplatna krema za zaštitu od sunca?
  • peja

    26.06.2026 12:31
    Kakav delegat.....
  • ex-Zmaj

    26.06.2026 12:30
    Sta znaci i iz kog jezika je?
    sabranje? - ???
    sab'ranje - Bosna
    sobranje - Makedonija
    sǎbranie - Bugarska
    събрание - Bugarska



  • Mokele

    26.06.2026 12:30
    Ne razumem
    Šta bi tamo tražili ljudi snažnih patriotskih uverenja?
  • sale

    26.06.2026 12:26
    To je teranje u tor,ucenjenih,zaplašenih,kriminalnih i plačenih.Što ne kažeš da Ns ima kvotu da dovede 10.000 ljudi.
  • Chiki

    26.06.2026 12:26
    Sabranje? "Ab" je visak u toj reci
  • Cubi

    26.06.2026 12:21
    15. marta se narod skupio kada ste bez ikakvog povoda osurili zvucni top, iskreno se nadam da cete odgovarate makar za deo kriminalnih radnji koje ste sprovodili vise od decenije..
  • Ниџо

    26.06.2026 12:14
    Ниџо
    Оооо Милоше јесте ли ради гостима ! Ето нас тридесетак на иће и пиће како ваља и требује у нас још де оног вола да скинемо са ражња што си обећа лане да нас жеља мине и буде прави дернек
  • Babac

    26.06.2026 12:11
    Odgovarajuća reč za ovaj slučaj piše se bez 'ab'.
  • Zokins

    26.06.2026 11:58
    šetnja
    A jesi li i ti krenuo peške u Beograd sa tvojim kompanjonima ?
  • Milica

    26.06.2026 11:53
    Ja prosli put nisam dobila 3000 a obecali ste
  • Juko

    26.06.2026 11:50
    Juko
    Pa jest, roštilj, pecenje, alkohol, sok, kafa, muzika, zenske, ima narkotika i jos za sve dobijes pare i prevoz ! Toga nema nigde, samo u Vucicevoj Srbiji. Evo spremamo se za Bg, imamo i placeno konaciste do ponedeljka ujutru

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna