Vučević o naprednjačkom skupu u Beogradu: To je narodno sabranje

Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) Miloš Vučević izjavio je da subotnji skup pred Vidovdan nije samo stranački događaj, već "narodno sabranje".
Vučević o naprednjačkom skupu u Beogradu: To je narodno sabranje
Foto: 021.rs
Sa tog skupa će biti, kako je najavio, predstavljeni politički ciljevi, platforma i naziv liste.
 
"Ne mogu da kažem da je to samo stranački događaj, jer će biti prisutni ljudi koji nisu članovi nijedne stranke, ljudi snažnih patriotskih uverenja, koji su zabrinuti za ono što je Srbija doživela i kroz šta je prošla", rekao je Miloš Vučević za RTS.
Govoreći o raspisivanju izbora, Vučević je naveo da u narednim mesecima treba očekivati odluke nadležnih institucija.
 
"Verujem da je sada u pitanju par meseci ispred nas i da nas čeka odluka nadležnih državnih institucija za raspisivanje izbora. Mislim i na parlamentarne i na predsedničke izbore. Da li će i kada biti održani, to je pitanje za one koji su po Ustavu nadležni da raspišu izbore. Rekao bih da nas na jesen čekaju te ključne odluke", poručio je predsednik SNS-a.
Na pitanje da li je počela predizborna kampanja, odgovorio je da je svako ko je u politici i stranačkom životu "praktično uvek u kampanji".
 
On je naveo da Srbiju i region čeka politički izazovno leto, ali je istakao da ne očekuje dramatične komplikacije.
 
"Politički, uvek će biti izazova i stvari koje su pred nama, ali ne očekujem nešto što bi trebalo da dovede do nekih neželjenih efekata. Verujem da će Srbija i u ovim vrelim letnjim danima, i junskim i julskim i avgustovskim, ipak ulaziti u jedan stabilniji period i svakako verujem da nam se neće ponoviti leto 2025. godine", poručio je Vučević.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Ниџо

    26.06.2026 12:14
    Ниџо
    Оооо Милоше јесте ли ради гостима ! Ето нас тридесетак на иће и пиће како ваља и требује у нас још де оног вола да скинемо са ражња што си обећа лане да нас жеља мине и буде прави дернек
  • Babac

    26.06.2026 12:11
    Odgovarajuća reč za ovaj slučaj piše se bez 'ab'.
  • Zokins

    26.06.2026 11:58
    šetnja
    A jesi li i ti krenuo peške u Beograd sa tvojim kompanjonima ?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Srbija