Ovo sa robotim mi deluje pomalo simbolično i pitam se dali zlotvor pomalo vidi ovaj narod kao robote.A,to bi moglo da znači; nemoj ništa da pitaš,da komentarišeš,i da tražiš već samo radi onako kako ti se kaže,t.j.(kako sam te programirao).
Želim svu sreću mladencima, da dugo živ+ei i imaju par dece. Svatovima želim dobar provod, jelo i piće. Stari svat-barjaktar je sve obezbedio iz svog džepa i nema da fali. Ako nešto pijan budeo baljejzgario opriostite mu.. Pijan čovek svašta priča. Želim vam ugodan provod. Srbija to može da podnese još neko vreme.
Ko plaća te velike količine vode i krkanluk. Verovatno su oteli od privatnika uz pretnju da će im pozatvarati radnje. Platititi sigurno neće. Baš me interesuje preko čije grbače se to sve finansira. Za lečenje dece para nema, nema za penzije, nema za plate nema nema....a za ovo bahaćenje ima. Imaju li oni srama. Pola Srbije gladuje dok oni prave bahanalije.
"Blokaderska Srbija, 19 meseci nasilja, maltretiranja, vređenja, pretnji, odbijanja dijaloga, da nikad ne zaboravimo".
Ovako glup bezvezan,besmislen i idiotski natpis neće postaviti niko normalan i razuman.Pa tu da dovedeš čobana od ovaca smislio bi nešto pametnije,a to samo govori o njima koliko su nisko pali.Jer ako je vidovdan i državni je praznik čemu onda sve te ograde okolo i ovaj totalno glup natpis ? Zar nije moglo tu da se postavi nešto lepše jednostavnije,kao na pr. Dobro nam došli građani republike Srbije i sretan vam praznik, a ne ovo gde se u startu vidi loša energija i pokušaj da se narod polarizuje ?
Biće prelepo pre pola sata smo krenuli iz novog sada za BG ovoce biti naj veći skup ikada i jedva čekam da čujem sta precednik ima da poruči svome narodu
Ovaj vašar, po principu za svakog po nešto, pokazuje kakav je "procenjeni psihološki profil naroda"- koji tamo ide,ili je nateran na to.
Oni drugi, a kako sebe vole nazivati "politička elita", u rangu su njihovih podanika i bez obzira što su ubedjeni u to, te da im je na dedinju Olimp- i nije baš.
I jedni i drugi su nevidjena seljana,a tako nešto se sporadično provlači kroz istoriju propalih društava,varvara itd.
Elektronske mečke u vidu robota, crni klozet sa osudjujućim natpisima,mali fudbal na +40,šećerne vune sa natpisom sns,zastava od 500m i jedne tone, sav performans klizi u smeru jednog velikog socijalnog eksperimenta,koji će se na kraju završiti, (kako se u istoriji sveta puno puta i završavao)-ko lud, ko mrtav.
Na Sabackom vasaru se barem okupljaju ljudi koji barem znaju sta zele da vide, a ovo!!!! Nisu stigle dojave o bombama u vozovima??? Mora da su do sada pohapsili one od ranije za lazne dojave i poslali ih na Goli otok.
Pre nekoliko meseci sa skupa SNS, direktorka jednog JP dobila zadatak da na skup dovede 20=tak zaposlenih, posto niko nije hteo da ide ni pod pritiskom otkaza, direktorka je o svom trosku platila ljude ispod mosta i otisli na skup. Ona je rekla zaposlenim da ide samo da se cekira i da se odmah vraca, no uci je mogla ali izaci nikako do kraja mitinga, morala je da odslusa lupetanje AV do kraja.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Pripreme SNS za skup: Ograde, šatori, kontejner "Blokaderska Srbija", a popodne roboti Milutin i Dragutin
Autor: N1
Info
•27.06.2026.
•13:26 > 13:29
Komentari 22
Steva
Dno dna
Julija
A šta vam kažu muževi?
Šta kažu deca?
To srećo? To mama?
Za Vučića?
Pićuka
KAMENI
Zviždana
Gori si od nas roma.
Milutin
Damir
Zorica
ssss
Ovako glup bezvezan,besmislen i idiotski natpis neće postaviti niko normalan i razuman.Pa tu da dovedeš čobana od ovaca smislio bi nešto pametnije,a to samo govori o njima koliko su nisko pali.Jer ako je vidovdan i državni je praznik čemu onda sve te ograde okolo i ovaj totalno glup natpis ? Zar nije moglo tu da se postavi nešto lepše jednostavnije,kao na pr. Dobro nam došli građani republike Srbije i sretan vam praznik, a ne ovo gde se u startu vidi loša energija i pokušaj da se narod polarizuje ?
Liqudator
Mina
Samo pitam
Aleksandar
Žarko
Cirkus
Jovke
Tomas
Milan
Oni drugi, a kako sebe vole nazivati "politička elita", u rangu su njihovih podanika i bez obzira što su ubedjeni u to, te da im je na dedinju Olimp- i nije baš.
I jedni i drugi su nevidjena seljana,a tako nešto se sporadično provlači kroz istoriju propalih društava,varvara itd.
Elektronske mečke u vidu robota, crni klozet sa osudjujućim natpisima,mali fudbal na +40,šećerne vune sa natpisom sns,zastava od 500m i jedne tone, sav performans klizi u smeru jednog velikog socijalnog eksperimenta,koji će se na kraju završiti, (kako se u istoriji sveta puno puta i završavao)-ko lud, ko mrtav.
Олдтајмер
Јал је снијег
Јал су лабудови...
... већ је шатор Шиптар-аге Чипуљића.
Mojsije
misko
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H