Da se izbori održavaju danas, 28. juna, SNS bi osvojila 47,1 odsto glasova, dok bi zajedno sa socijalistima imali preko 50 odsto, pokazuje poslednje istraživanje agencije Faktor plus.
Pa kako bi glasali ako se ne znaju imena na studentskoj listi.ipak mislim da procenat ne moze da se odredi ako se ne zna za koga se glasa.recimo kad vidim ko nas predstavlja kod studenata onda mogu da kazem glasam ili ne glasam
Nešto se mora priznati: KGB/BIA nas je porazio. Ne samo što 15. marta nije došlo do onog što je želela većina, nego su nam infiltrirali Vidovdan i Lompara na njemu. Posle toga je sve krenulo nizbrdo i evo posle 16 meseci SNS pravi skupove po Beogradu umesto da je ta stranka zabranjena.
Ipsos (strana multinacionalna kompanija) je takođe radio anketu pre nedelju dana, ali rezultati nisu izašli u javnost. Njima bih verovao, jer su se 15 godina unazad pokazali veoma preciznim. Faktor plus i NSPM ne smatram ozbiljnima, jedni navijaju za vlast, drugi za opoziciju i istorija kaže da nisu pouzdani kao Ipsos.
Ne bi osvojila već platila , pokrala ,lažirala i dovukla zemarske prodane vucibatine da glasaju kao i umrle pa još uvek ne bi navukla takvu cifru. Setite se da samo ovde na rezultate republičke izborne komisije čekamo po mesec dana ,a svuda u Evropi se znaju par sati nakon izbora . Čorban nije čekao ni 2 sata da zna da je odleteo u izgnanstvo sa sve rodbinom.
Фактор плус је реновирана агенција , која већ 30 и кусур година врши истраживања јавног мњења . Зар стварно неко мисли да би се коцкали са својим реномеом и угледом ? Свако ко ствари гледа реално , зна да је ово истраживање релевантно .
Anketa ja vrlo približna realnoj situaciju u Srbiji. Ne razumem ljude koji ako njima nesto ne odgovara odmah su protiv toga i to nije istina?? Ne moze se istina izmisliti onako kako njima odgovara ni sad ni na izborima.
Samo bi volio da nikome ne pada na pamet takozvana " noć posle" jer će im se razbiti o glavu...
Ako misliš na agenciju za istraživanje javnog mnjenja Faktor Plus, moja procena bi bila:
Prorežimska: 7–8/10
Proopoziciona: 2/10
Metodološka stručnost: 7/10 (agencija postoji dugo i profesionalno se bavi istraživanjima tržišta i javnog mnjenja)
Posle dve godine, konačno izborna anketa. Stvar koja izlazi svakog meseca u zemljama čitave Evrope, Severne i Južne Amerike i većine Azije, je misaona imenica ovde, i nabrajaju se rezultati isključivo iz dupeta. Ni vlast, ni opoziciju, ne interesuje da transparentno obavesti glasače o čemu misle, šta su im planovi i kolika je podrška njihovim idejama. I još gore, ovo je jedna jedina anketa izuzev NSPM-a koja je izlazila, sve ostale anketne agencije kriju ili uopšte ni ne rade izborne ankete.
Ovoj anketi svakako ne mogu da verujem, jer je jedina koja je izašla do sada. Grčka i Mađarska imaju agenciju za svaki politički kompas, i javno objavljuju svaki mesec. Obe zemlje imaju 100 evra višu prosečnu platu od nas i isto upitnu demokratiju kao mi, šta nas sprečava da dobijemo ankete i ovde?
Пре бих рекао да је обрнуто јер колико знам нико у мојој близини неби гласао за Вучића и мафију. Сачекајмо прво тачан датум избора ако их и буде јер колико сам чуо одуговлачи ће колико год му овај застарели закон дозвољава и више јер ЕКСПО је неки крајњи циљ али све зависи од нас грађана. Не знам ко ради ова истраживања и пласира нити ме интересује али знам да лажу и то дебело изгубио је Вучић прошле изборе али се провукао помођу западних ментора док сада неће да може превише се зла починило да човек дозволи још.
Ne treba nam istraživanje, imali smo lokalne izbore gde se pokazalo da SNS ima tesnu većinu u manjim sredinama, koja je nedovoljna da nadoknadi razliku koju će napraviti studentska lista u gradovima i dijaspori.
Studentska lista 52%, Sns 44%, ostali ne prelaze cenzus.
Dokaz za ovo, SNS u Beogradu imao ispod 400.000 glasova, od 1.600.000 glasača, a u NS ne smeju da raspišu ni izbore za mesne zajednice.
Suvise je mali uzorak uradjen da bi rezultati imali bilo kakav znacaj.
Potrebno je mnogo vise anketiranih, razlicitih starosnih doii (u zavisnosti od starosne strukture stanovnistva), u minimum 10 najvecih gradova.
A i to ne bi oslikalo stvarno stanje raspolozenja birackog tela.
Faktor plus studentima minus, dokle vise rezimska istrazivanja, da on ima 50% dao bi on izbore vec sutra, ali zna da i sa koalcionionim partnerima nema ni 30%
Jasno je da je ovo fingirana anketa. Da je ovo tačno, SNS bi raspisao izbore koliko juče. SNS je sa svim svojim satelitima ispod 40% i zato nema parlamentarnih izbora.
Takođe, potcenjujete prof.dr Branimira Nestorovića i njegovu Snagu naroda. Nestor će biti sledeći oredsednik države, a nakon toga, na parlamentarnim izborima će imati dvocifren rezultat.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Da su izbori danas: SNS bi osvojila 47,1 odsto glasova, a studentska lista 30,7 odsto
Autor: Beta
Info
•28.06.2026.
•07:01 > 06:27
Komentari 30
Pravnik sa privatnog
Djomla
Particulare matter
R49
Neko
9
Robot
Кале
Ns
Samo bi volio da nikome ne pada na pamet takozvana " noć posle" jer će im se razbiti o glavu...
M
Vojvodina
misko
Vlada Nedic
Prorežimska: 7–8/10
Proopoziciona: 2/10
Metodološka stručnost: 7/10 (agencija postoji dugo i profesionalno se bavi istraživanjima tržišta i javnog mnjenja)
Ogi
Mile
Xxx
Svi oko vas.
Le
zgađen
Laza
Dule
Ovoj anketi svakako ne mogu da verujem, jer je jedina koja je izašla do sada. Grčka i Mađarska imaju agenciju za svaki politički kompas, i javno objavljuju svaki mesec. Obe zemlje imaju 100 evra višu prosečnu platu od nas i isto upitnu demokratiju kao mi, šta nas sprečava da dobijemo ankete i ovde?
Reaktor
Ђорђе
Juca
Igor
Studentska lista 52%, Sns 44%, ostali ne prelaze cenzus.
Dokaz za ovo, SNS u Beogradu imao ispod 400.000 glasova, od 1.600.000 glasača, a u NS ne smeju da raspišu ni izbore za mesne zajednice.
Zoran
Potrebno je mnogo vise anketiranih, razlicitih starosnih doii (u zavisnosti od starosne strukture stanovnistva), u minimum 10 najvecih gradova.
A i to ne bi oslikalo stvarno stanje raspolozenja birackog tela.
Srki
Neko iz naroda
Dino Dinoni
Nikola
Takođe, potcenjujete prof.dr Branimira Nestorovića i njegovu Snagu naroda. Nestor će biti sledeći oredsednik države, a nakon toga, na parlamentarnim izborima će imati dvocifren rezultat.
Pera
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar
NAJČITANIJE U POSLEDNJIH 72H