Autor: 021.rs

Info
28.06.2026.
11:24
Arhiv javnih skupova objavio je procenu koliko je pristalica SNS i drugih građana bilo na jučerašnjem mitingu naprednjaka u Beogradu.
  • Симеон

    28.06.2026 12:14
    Е да није тих крвавих пара
    Логичко размишљање указује да уколико не би било плаћених, уцењених и довежених недоказану појаву не би дошло да види више од 1000људи. Заправо вероватно би роботи више привукли пажње од баљезгарија непоменика.
  • /

    28.06.2026 12:13
    /
    leba vam, pokazite onu ai sliku o masovnoj posecenosti ispred skupstine ali sa zalaskom sunca i rekom na pogresnom mestu.
    moroni
  • coolg

    28.06.2026 12:08
    ako se uzme da u autobus stane 60 ljudi a da je to grubo 500 autobusa oko 35k ljudi je potpuno realan rezultat...
    kako bi to predsednik svih građana okarakterisao manja grupa potpuno nebitnih ljudi, bez ideja i programa...
  • Детос

    28.06.2026 12:02
    И сви дошли бесплатно, за дневнице, за ко зна какву корист. Једва их је скупио са коца и конопца.
  • Zemlja čudesa

    28.06.2026 11:59
    @Perke
    Potpuno si u pravu, sve je manje i manje naroda. Za prvih pet meseci ove godine populacija se smanjila za 17.500 stanovnika, otprilike jedan Temerin.
  • Zare

    28.06.2026 11:47
    Ako od tih 32.500 prisutnih na skupu, odnosno sobranju ili tako nešto kako reče Vučević oduzmemo one koji su primorano došli pa prekodrinski i aziski ešalon, je broj koji govori da izbora u skoroj budućnosti neće biti.
  • Perke

    28.06.2026 11:45
    Perke
    Ono sto su snimali i kako su snimali te pustali na svojim tv nije bilo vise od 30 hiljada i to je upitno. Koncentracija primoranih gradjana bila je na platou kako bi vizuelno izgledalo vise uz celu scenografiju. U ostalom koga briga to su njihova posla ali naroda je sve manje i manje sto ih posebno zabrinjava i plasi
  • Zlatokosa

    28.06.2026 11:43
    Ono kad ministarstvo hoće da bude veći katolik od pape. Zlo. Takve nebuloze izbacuje, da su nesvarljive.
  • Damir

    28.06.2026 11:43
    Bezali
    Su tako ga vole ima snimci kako odlaze od kamere je nemoguce pobeci ni ucene nisu vredile ni sendvici ni par hiljadarki sav naduvo od zla
  • zztop

    28.06.2026 11:36
    Toliko ih je bilo zgusnutih da ih ni zvučni top ne bi mogao rasterati , xaxyaxaxaxaxa ...
  • Jah

    28.06.2026 11:32
    Svojom voljom došlo 10% , ostalo sve naterano. Zato nema izbora
  • Brojevi

    28.06.2026 11:31
    Nikog
    Ne zanimaju. Vec plan i program. Juce i danas je fascinantno ako izadje 50 osoba,po ovom paklu.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna