Autor: Insajder (Rajko Martinović)

Info
28.06.2026.
15:36 > 15:27
Građani Srbije već nekoliko meseci plaćaju znatno više račune za električnu energiju nego prošle godine, iako od početka 2026. nije bilo novog linearnog poskupljenja kilovat-sata.
  • Krcko

    28.06.2026 16:04
    Investicija
    Ko nije upoznat, trenutno "ulazemo" u tzv. data centre, koji trose kao celi gradovi od oko 400.000 ljudi, a koji nece sluziti nicem dobrom po nas. Radi se o sredstvu masovnog nadzora, kontrole i defakto maltretiranja gradjana, sto je cilj globalistickih struja ciji smo trenutno robovi.
    Data centri trose preterano mnogo energije i pitke vode, a ne sluze nicemu, bar nicemu dobrom. Mi smo naterani da placamo nesto sto nam ide na stetu, a korist od toga ce imati samo vlasnici nasih dusa i zivota. I nemojte misliti da cete moci da kazete ne, jer ce tako nesto uskoro biti veoma kaznjivo za izgovoriti.
  • Jednostavno

    28.06.2026 15:54
    Jednostavno
    Ako dozvolimo i treba da nastave sa pljačkom.
  • Novi Sad

    28.06.2026 15:47
    molim
    Pa da li ste normalni? samo protesti će pomoći, najskuplje plaćamo struju u svetu, pa ovo je katastrofa
  • Паја

    28.06.2026 15:46
    Шта кажу, ми смо суверена земља? Имамо ли ми право да одлучимо о било чему или ће то за нас учинити ММФ, САД, Немачка или колонијални управник?

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna