Autor: FoNet

Info
09.07.2026.
07:01 > 06:26
Rusija je uvela zabranu izvoza dizela, u okviru mera podrške domaćem tržištu goriva, pošto su napadi ukrajinskih bespilotnih letelica na rafinerije doveli do nestašice i rasta cena.
  • ttt

    09.07.2026 07:55
    Vidi se koliko je otporan sovjetski sistem.
  • Maroder

    09.07.2026 07:36
    Putin je i ovaj potez predvideo 2022..Rusija isporucuje sirovu naftu Indiji ispod svetske cene. Indija preradi u benzin, dizel i kerozin i izveze nazad u Rusiju po svetskim cenama.. Jednostavno genije koji igra sah u 4D..Zatvorio je granicu sa Finskom i baltickim republikama da ne bi bilo bezanija krajem septembra ili pocetkom oktobra kad krene opsta mobilizacija.. Posto je i nju predvideo.. Inace fun fact- prosle nedelje je neko na Polymarketu stavio opkladu da Putin nece biti predsednik do 31 Decembra 2026. Usd 400 000 za sada 9% sansa. ogroman novac koji se ne stavlja bez informacije iznutra.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna