Autor: Tanjug

Info
20.07.2026.
22:05 > 22:10
Evropska komisija kaznila je Aliekspres zbog toga što platforma nije smanjivala rizike u vezi sa prodajom nelegalnih, nebezbednih i falsifikovanih proizvoda na tržištu Evropske unije.
  • Добро памтим све...

    21.07.2026 08:50
    Није казна него рекет.
    Пре 20 година је исто урадила са Самсунгом, због наводног монопола, а тај монопол је претходних година угушио десетак конкурената, па је након тога наплаћена "казна".
  • Milutin

    21.07.2026 08:47
    Ovu vest plasirati u Srbiji je kontraproduktivno... mi obožavamo kopije, jer originala videli nismo. Vozimo islužene automobile koje popravljamo kopijama delova, jedemo kopiju ispravne hrane, pa normalno da ćemo obožavati kompaniju koja prodaje kinesko smeće.
  • Zemlja čudesa

    21.07.2026 00:10
    Kad nisi konkurentan i sposoban da na pošten način pobediš konkurenciju doneseš svoje zakone i udariš im drakonske novčane kazne. Priče o "liberalnom kapitalizmu" i "slobodnoj tržišnoj utakmici" su naprasno zaboravljene nakon što se odnos snaga promenio.
  • Imre

    20.07.2026 22:42
    Zašto imam utisak da će evropskim proizvođačima automobila u Kini doći "inspekcija" u redovnu kontrolu ili će biti neki zastoj u isporuci delova za eU...bar jedno pe'sto miliona... Ali samo mi se javlja, onako.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna