Automobil iz koga su se, kako se sumnja, ispaljeni hici na Kalezića, pronađen je i zapaljen u naselju Srpska kod Kombinata aluminijuma.
Nastrasdali Kalezić u policijskim spisima važio je kao "bezbednosno interesantna osoba".
On je osuđivan zbog više krivičnih dela - ubistva u centru Podgorice devedesetih godina, napada na pripadnike Interventne jedinice policije i bacanja bombe ispred kuće bivše devojke.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar