Milorad Pupovac više ne vodi SNV

Nakon 22 godine došlo je do promene u vrhu Srpskog narodnog vijeća u Hrvatskoj. Boris Milošević izabran za novog predsednika.

Milorad Pupovac, koji je vodio SNV od osnivanja, tj. 22 godine, izabran je za predsednika Saveta SNV-a.

Dragana Jeckov i Aneta Vladimirov izabrane su za zamenice predsednika, saopštio je na Tviteru Dejan Jović, profesor na Zagrebačkom sveučilištu i član Vijeća.

Boris Milošević je dugogodišnji aktivista u srpskim organizacijama, narodni poslanik u Saboru i član Samostalne demokratske srpske stranke.

OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Mil9

    13.07.2019 18:30
    Opa
    A sta cemo sa aferama doticnog?????

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Ferguson preventivno primljen u bolnicu

Legendarni fudbalski trener Aleks Ferguson prebačen je u bolnicu nakon što mu je pozlilo na stadionu Mančester juanjteda na Old Trafordu, neposredno pre premijerligaške utakmice protiv Liverpula.

Evropa ne zna koliko goriva ima

Dok avio-kompanije prizemljuju avione, a zvaničnici pozivaju građane da smanje putovanja, evropski pokušaj da spreči nestašice suočava se sa neočekivanim problemom: niko zapravo ne zna koliko goriva kontinent ima.

Na Bajakovu zaplenjeno više od 13 kilograma kokaina

U privatnom automobilu registarskih oznaka Velike Britanije, kojim je upravljao mladić (25), hrvatska policija je na graničnom prijelazu Bajakovo sa Srbijom pronašla nešto više od 13 kilograma kokaina i novac.