VIDEO: Veliki požar i dalje bukti na Zakintosu, evakuisana dva sela

Požar na grčkom ostrvu Zakintos i dalje besni i evakuisano je oko 300 meštana i turista.
Požar je velikih razmera, prenose lokalni mediji i navode da se vatra približila kućama, a vatrogascima posao otežava jak vetar koji neće oslabiti do utorka.
 
"Evakuisali smo iz mera predostrožnosti oko 300 meštana i turista iz sela Keri i Agalas", rekao je portparol vatrogasne službe.
 
Više od 100 vatrogasaca sa 28 vatrogasnih vozila bori se protiv požara, a ranije u nedelju bili su angažovana i dva helikoptera i četiri kanadera.
 
 
Još jedan požar je aktivan u oblasti Lutraki, na 80 kilometara od Atine.
 
Vatrogasci su u poslednja 24 sata primili pozive za gašenje više od 70 požara.
 
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Brajan Volš izboden u pritvoru

Brajan Volš, optužen da je ubio svoju suprugu Anu Volš, rodom iz Beograda, izboden je u zatvoru i prevezen u bolnicu u Bostonu, saopštio je njegov advokat.