Do sada je najveći broj novozaraženih zabeležen u jednom danu bio 358, i to 26. avgusta.
Među 369 novoobolelih je 269 pacijenata na bolničkom lečenju, od toga je na respiratoru 15 pacijenata.
Od 25. februara, kada je zabeležen prvi slučaj zaraze u Hrvatskoj, ukupno je evidentirano 11.094 osoba zaraženih virusom korona, od kojih je 194 preminulo, a 8.266 se oporavilo.
U samoizolaciji je trenutno 8.901 osoba.
Do četvrtka je ukupno testirano 179.838 osoba, od toga 4.492 u poslednja 24 časa.
OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar