Novi jak zemljotres kod Petrinje

Petrinju je danas u 12:58 časova pogodio zemljotres snage 3,8 stepeni po Rihterovoj skali, potvrdila je Seizmološka služba Hrvatske, koja je epicentar locirala na 10 kilometara jugozapadno od tog grada.
Novi jak zemljotres kod Petrinje
Foto: Pixabay (ilustracija)
Sinoć je tu oblast pogodio jači zemljotres, od 4,5 Rihtera, koji se osetio u centralnoj Hrvatskoj.
 
Petrinju je 29. decembra pogodio zemljotres jačine 6,3 stepena. Tada je život izgubilo sedam osoba, a u gradu i okolnim selima srušeno je ili teško oštećeno više od 2.000 objekata. 
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

Komentari 0

    Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Region i svet

Brajan Volš izboden u pritvoru

Brajan Volš, optužen da je ubio svoju suprugu Anu Volš, rodom iz Beograda, izboden je u zatvoru i prevezen u bolnicu u Bostonu, saopštio je njegov advokat.