Uhapšeni su pripadnici Kamore u Napulju, Salernu, Imperiji, Kosenci, Ankoni i regionu Emilija, prenosi Ansa.
	 
	Akcijom su bile obuhvaćene dve grupe Kamore - klan Fabrokino i grupa koju predvodi Rozario Đulijano, koji se trenutno nalazi u zatvoru odakle upravlja grupom uz pomoć devojke Tereze Kaputo, navela je policija.
	 
	Kako se navodi, ona je prilikom zatvorskih poseta dobijala instrukcije kako da upravlja grupom.
	 
	Policija je navela i da je u Pođomarinu otkriveno 62 eksplozivnih naprava koje su korišćene za zastrašivanje.
	 
	Akcijom policije rasvetljeno je nekoliko slučajeva iznude i zastrašivanja, kao i trgovina narkoticima koji su se isporučivali klanu Ndrangeta iz Kalabrije, za koji se navodi da kontroliše evropsku trgovinu kokainom.
                            
                            
								
								
							 
                            OGLASI RADNO MESTO! Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
                                Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
                            
							
							
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar