SAD nude nagradu do 10 miliona dolara za informacije o iranskim liderima
Nagrada, koju je objavio program "Nagrade za pravdu" Stejt departmenta, dolazi u trenutku kada se američka i izraelska vojna kampanja protiv Irana nastavlja i nakon što su ajatolah Ali Hamnei i drugi visoki iranski zvaničnici ubijeni.
U obaveštenju se navodi da se posebno traže informacije o Modžtabu Hamneiju, zameniku šefa njegovog kabineta Aliju Asgaru Hedžaziju, njegovom vojnom savetniku general-majoru Jahji Rahimu Safaviju, njegovom savetniku Aliju Laridžaniju, ministru unutrašnjih poslova brigadnom generalu Eskandaru Momeniju i ministru obaveštajnih poslova i bezbednosti Esmailu Hatibu.
U obaveštenju o nagradi objavljenom na društvenoj mreži Iks dodaje se da bi informacije o traženim osobama one koji uh dostave mogle učiniti "podobnim za preseljenje".
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 0
Nema komentara na izabrani dokument. Budite prvi koji će postaviti komentar.
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar