Kapetana Dragana izručuju Hrvatskoj
Hrvatska optužuje Vasiljkovića da je kao zapovednik srpskih paravojnih formacija odgovoran za više ratnih zločina koji su tokom rata počinjeni u Hrvatskoj.
Odluku o izručenju doneo je ministar unutrašnjih poslova Džejson Kler.
"Ministar je odluku doneo nakon što je pažljivo proučio Zakon o ekstradiciji i uzeo u obzir Vasiljkovićeve argumente zbog čega ne bi trebalo biti izručen. Vasiljković ima pravo da traži reviziju odluke", rekao je portparol ministarstva.
Vasiljković žalbu može modneti federalnim i visokim sudskim instancama, a njegov advokatski tim je već priprema.
Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.
Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.
Komentari 5
kapetan Dragan se fotografise sa svojim vojnicima
kapetan Dragan obucava ratnim vestinama vojnike dobrovoljce za ratne pohode u ex yu
Kapetan dragan ispred tv kamera, na svim vodecim tv kucama....
VOJVODJANIN
Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.
Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.
Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.
Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.
Napiši komentar