Hokejaši Srbije bolji i od Kine na Svetskom prvenstvu

Reprezentacija Srbije u hokeju na ledu zabeležila je i drugu pobedu na Svetskom prvenstvu Druge divizije A grupe u holandskom gradu Tilburgu, pošto je savladala Kinu 3:1.
Prethodno, srpski hokejaši na startu su bili bolji od Belgije 4:1.
 
Strelci za Srbiju bili su Aleksa Luković, Andrej Cvik i Nemanja Vučurević.
 
Danas je slobodan dan, a Srbija u trećem kolu u četvrtak od 20 časova igra protiv domaćina Holandije.
OGLASI RADNO MESTO!

Ukoliko imate potrebu za radnom snagom nudimo vam mogućnost da na jednostavan način oglasite poziciju za posao.

Radno mesto možete oglasiti u odeljku Oglasi za posao ili jednostavno klikom na ovu poruku.

  • Zivan

    25.04.2018 15:17
    Pobeda za pobedom, možda nešto i bude...

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna

Ostalo iz kategorije Info - Sport

Mladi košarkaši Srbije vicešampioni sveta

Mladi košarkaši Srbije osvojili su srebrnu medalju na Svetskom prvenstvu za igrače do 17 godina, pošto su u finalu u Istanbulu poraženi od Sjedinjenih Američkih Država rezultatom 107:81.

Lekler pobednik trke na Silverstonu

Vozač Ferarija Šarl Lekler pobednik je današnje trke Formule 1 za Veliku nagradu Velike Britanije, čime je upisao prvi trijumf nakon oktobra 2024. godine.

Krunić i Danilina u osmini finala Vimbldona

Aleksandra Krunić i njena partnerka u dublu Ana Danilina iz Kazahstana plasirale su se u osminu finala Vimbldona, pošto su pobedile Ukrajinke Angelinu Kalininu i Dajanu Jastremsku sa 2:6, 6:4, 6:0